1464
1521
عنوان

کاهش وزن گروهی و زندگی سالم ( بامداد خمار ) تاپیک جدیدتر

| مشاهده متن کامل بحث + 62599 بازدید | 9369 پست
عیبی نداره خوشگلم اصن ناراحت نشو بعد عاشورا که سرت خلوت شد از اول شروع میکنی😍💪💪💪

اخه نمیدونم چرا کم نمیکنم😑😢بعد دهه میخام باز برم دکتر😣شاید کم خونیم درمون نشده ک ابنطوری شدم😢😢

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تاپیک ورزش     تاپیک وزن      جلوگیری از لاغری صورت           عکس رنگی پروفایل          علت کم نشدن وزن 

@kiarash_mami    

سفت بگیر بیایی پایین دیگه

چیزی نمونده هااا

70 بشی شوهرت برات طلا میخره ها 😛

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

نه عزیزم این چه حرفیه بازم سوال پیش اومد بپرس  واسه زیر هفتاد عجله نکن استرس خودش تاثیر منفی د ...

دستتون درد نکنه لطف کردین با اینکه باردار هستین بازم 

وقتی باردار  ادم حوصله خودشو نداره  ولی شما تک تک به سوالای منو بچها با دقت جواب میدین 

کاملاااا متوجه شدم و از امروز همین کارای که گفتید انجام میدم 🙏🙏🙏

شروع رژیم 98/7/31                                               وزن فعلی 75                                                         وزن هدف 54                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
@kiarash_mami     سفت بگیر بیایی پایین دیگه چیزی نمونده هااا 70 بشی شوهرت برات طلا میخ ...

بابا سفت میگیرم ولی کم نمیشه اون هفته یکشنبه هم فست هم مجازمامو رعایت کردم فقط شنبه شب دیر شام خوردم و یوبست بودم ی کیلو اضافه کرده بودم😑😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تاپیک ورزش     تاپیک وزن      جلوگیری از لاغری صورت           عکس رنگی پروفایل          علت کم نشدن وزن 
1436
خیلی عالیه واقعا دهه عوض کردن حس خوبیه

آره😍منکه الان اعتماد به نفسم ده برابر شد😍😳😳حالا تو مسجد همه از هیکلم تعریف میکنن😯دیگه نمیدونن زیر لباس چه خبره😨😳

وزن شروع۹۰👈الان ۶۸❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍
بابا سفت میگیرم ولی کم نمیشه اون هفته یکشنبه هم فست هم مجازمامو رعایت کردم فقط شنبه شب دیر شام خوردم ...

ب بامداد بگو راه حل بهت بده

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
ب بامداد بگو راه حل بهت بدا

الان ک باز چیزی مشخص نیس دوباره شروع کنم بیینم اگه بازم اینطوری شدم بهش میگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره😍منکه الان اعتماد به نفسم ده برابر شد😍😳😳حالا تو مسجد همه از هیکلم تعریف میکنن😯دیگه نمیدونن ز ...

عالی هستی

من هیکلتو دیدم واقعا خوبی

اخه نمیدونم چرا کم نمیکنم😑😢بعد دهه میخام باز برم دکتر😣شاید کم خونیم درمون نشده ک ابنطوری شدم😢😢

آره کم خونی لامصب خیلی خره😥منو یادته چن ماه استپ کرد😒

آمپولاشم خیلی مهمه ها من روزی که امپول میزنم ترازو وزنمو زیاد نشون میده

1432
😭😭😭😭😭😭😭😭😭 بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ٤٠٠ گرم افزايش داشتمممم، عييييي ...

احتمالاواسه همونه که هنو نرفتی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   گروه ابی وزن شروع 78/800وزن فعلی 71 هدف نهایی 13تاباقیس 58 بطلبه انشاا..   
الان ک باز چیزی مشخص نیس دوباره شروع کنم بیینم اگه بازم اینطوری شدم بهش میگم

یعنی زیبا جان نمیدونم این یبوست استپ دهه هفتاد چرا 

دست بردار نیست متنفرم ازشون😞😞😞

شروع رژیم 98/7/31                                               وزن فعلی 75                                                         وزن هدف 54                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
عالی هستی من هیکلتو دیدم واقعا خوبی

مهناز تو دیگه چرا با اون هیکل بیستت😍من پیش تو کوه چربی و دمبه م😧

ولی باورت نمیشه بعد رژیم صورتم واقعا بهتر شده😍 ازون بادکنکی بودن در اومده😁

سلام عشقا😍😍😍 کاهشاتون مبارک😍 افزایشا ناپایدار😁 من بالاخره اومدم دهه۶۰😍💃💃💃💃💃 هفته قبل۷ ...

مبارکه وافرین به همتت

کی بشه من بیام دهه 60  ای خداااااااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   گروه ابی وزن شروع 78/800وزن فعلی 71 هدف نهایی 13تاباقیس 58 بطلبه انشاا..   
مهناز تو دیگه چرا با اون هیکل بیستت😍من پیش تو کوه چربی و دمبه م😧 ولی باورت نمیشه بعد رژیم صورتم و ...

اخه تو زایمان هم کردی

دو هیچ از من جلویی

خداییش خیلی خوبی

1403
😭😭😭😭😭😭😭😭😭 بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ٤٠٠ گرم افزايش داشتمممم، عييييي ...

چرا عزیزم 

نزدیک پریودت نیست 

اینهفته کامل رعایت کردی ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شبِ شراب نَیَرزَد به بامدادِخمــار       👈🏼رژیم شوک
مبارکه وافرین به همتت کی بشه من بیام دهه 60  ای خداااااااا

بزودی عشقم به زودی😍فقط فستارو حتما رعایت کن😍من این هفته میخوام فستارو زیر ۵۰۰ببندم💪

سلام من هم میخوام شروع کنم امیدوارم بتونم چون واقعا اضافه وزنم زیاده چیکار کنم که تایپیک گم نکنم

سلام گلم خوش اومدی 

بالای تایپیک اون قسمتی که نوشته ذخیره رو بزن سبز شه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عشقا😍😍😍 کاهشاتون مبارک😍 افزایشا ناپایدار😁 من بالاخره اومدم دهه۶۰😍💃💃💃💃💃 هفته قبل۷ ...

مبااارکه 👌😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40