1464
1459
عنوان

کاهش وزن گروهی و زندگی سالم ( بامداد خمار ) تاپیک جدیدتر

| مشاهده متن کامل بحث + 61191 بازدید | 9369 پست

@نگاراصلانی    

سرماخوردگیت در چه حالههه ننه

بهتر شدیییی؟؟؟؟؟

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/700💚قد۱۶۷                       هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف سوم۵۲🔓_ هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

من برم فعلا یه جایی را پیدا کنم

سرم را چند بار بکوبم بهشششش

😁😁😁یکم دردم بگیره، گریه کنم، خالی بشمم،،، اخه چراااا 🤧

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/700💚قد۱۶۷                       هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف سوم۵۲🔓_ هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

سلام عزیزم خوش اومدی ♥️ لیییییییییییییینننننننننننننننکککککککککک گگگگگگگگذذذذذذذذااااااااششششششششتت ...

خوووووو من چند رووووز نبودم یهویی رفتم دیدم پیج قفله شوکه شدم تا مغزم شروع کرد به کارکردن که شاید لینک گذاشته باشین طول کشید

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه88  هدف اول 85 ... هدف دوم80... هدف سوم77... هدف چهارم74...هدف آخر68   /////////////////وزن فعلی 85    398/6/12///
1475

سلام عشقا😍😍😍

کاهشاتون مبارک😍

افزایشا ناپایدار😁

من بالاخره اومدم دهه۶۰😍💃💃💃💃💃

هفته قبل۷۰٫۵بودم 

۷۰۰گرم کاهش داشتم

شدم۶۹٫۸💃💃💃💃خیلی خوشحالم🙊🙊🙊🙊

وزن شروع۹۰👈الان ۶۸❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍
😭😭😭😭😭😭😭😭😭 بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ٤٠٠ گرم افزايش داشتمممم، عييييي ...

نذریا کار خودشو کرده ها😉

اي بابااا اين دختر دوباره قهر كرد😑😑😑 بامداد جان تو صفحه اخر، لينك اينجا را گذاشته بو ...

عاااااااشقتم اینقدر تو ماهی

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه88  هدف اول 85 ... هدف دوم80... هدف سوم77... هدف چهارم74...هدف آخر68   /////////////////وزن فعلی 85    398/6/12///
من برم فعلا یه جایی را پیدا کنم سرم را چند بار بکوبم بهشششش 😁😁😁یکم دردم بگیره، گریه کنم، خالی ب ...

سمیه چقد خودتو اذیت میکنی

الان خیلی خوبی فقط ورزش کن

برو تی ار ایکس

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
8
بالاخره صبوریام و تحمل کردنام جواب داد😍خدایا شکرررررررت😍 منم کم کم دارم مانکن میشم💃💃💃💃

مبارکه عزیزم 😍

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
میسی مهگلی😍 بعد۶-۷،ماه بالاخره دهه ۷۰و دکش کردم😭😭😭خیلی خوشحالم😭😭

به به سارا بانو جون مبارکه👏😍😍😍👏👏👏👏👏منکه فک کنم ۷۵ اینا شده بازم😣😢😑🙈🙈

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
سلام عزیزم‌خوش اومدی ♥️

مرسی...الهه اگه این ۷۰ لهنتی دست از سرم برداره😕😕😕😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           #ورزش_بامداد                                             گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
میسی مهگلی😍 بعد۶-۷،ماه بالاخره دهه ۷۰و دکش کردم😭😭😭خیلی خوشحالم😭😭

خیلی عالیه

واقعا دهه عوض کردن حس خوبیه

1474

وای چرا؟

سلام عشقا😍😍😍 کاهشاتون مبارک😍 افزایشا ناپایدار😁 من بالاخره اومدم دهه۶۰😍💃💃💃💃💃 هفته قبل۷ ...

مبارکتون باشه 

سارا بانو خیلی خوشحال شدم دهه عوض کردین👌👌👌

شروع رژیم 98/7/31                                               وزن فعلی 75                                                         وزن هدف 54                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
شما گفتین دو برعکس برم  من چون زیر شکم زیاد دارم و بازوهای شل و رونامم شل  شده  واس ...

نه عزیزم این چه حرفیه بازم سوال پیش اومد بپرس 

واسه زیر هفتاد عجله نکن استرس خودش تاثیر منفی داره 

هوازی رو یک روز در میون نکن هردو رو باهم انجام بده هم هوازی هم کوچیک کردن و فرمدهی 

دوی برعکس چند برابر دویدن کالری میسوزونه و واسه آب کردن پشت بازو و پهلو و پشت ران خیلی خوبه 

منذبیشتر بخاطر این گفتم مثلا دوی برعکس که ورزشت با قبل تفاوت داشته باشه چون ممکنه بدنت بخاطر عادت کردن به یه مدل ورزش یا یه مدل رژیم استاپ کرده باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 چالش عکس پروفایلچالش ۶۳ روز .علت کم نشدن وزن  رژیم شوک.وکیوم شکم
وای چرا؟

تو دیگ نذری بودم😑🙈

ولی اون هفته ای هم ک رعایت کردم با فستام فقط با یوبست باز ی کیلو اضافه کردم😣😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عیبی نداره خوشگلم اصن ناراحت نشو بعد عاشورا که سرت خلوت شد از اول شروع میکنی😍💪💪💪

1450