1619
1605
عنوان

کاهش وزن گروهی و زندگی سالم ( بامداد خمار ) تاپیک جدیدتر

| مشاهده متن کامل بحث + 65442 بازدید | 9382 پست
یعنی میشه یه روز اینجوری بشم؟😞

خدا قسمت همه کنهه🤤🤤🤤🤤

💚گروةسبز💚سبز #  #چالش حذف نوشابه و غذاهای ناسالم  شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
سلام فداتشم.😘😘😘 دیروز سرم و آمپول زدم آنتی بیوتیکم خوردم. ورزشامم ۱ساعت حلقه.۲۰۰طناب.۲۰۰پروانه. ...

انشالله زودی خوب بشید 🌺 

نگران نباش اینهفته رعایت کن کم میشی اگر هم‌نشدی شوک بگیر 

من اخرای رژیمم هر وقت پیتزا میخوردم حتی حد مجاز اصلا وزنم کم نمیشد نمیدونم چرا ☹️ 

یسری موارد رو نوشتم ببین بدردت میخوره 

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    چالش حذف فست فود

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

چرا وزنم کم نشده ؟ 😱😰  دلایل زیادی هست که وزن کم نشه یا حتی کمی زیاد بشه اگه تو این شرایط قر ...

مال من گزینه ۱ و گزینه ۸

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

علت افزایشم همیناس دقیقا

هفته ی بعد ایناا را بیشتر رعایت میکنم...

💚گروةسبز💚سبز #  #چالش حذف نوشابه و غذاهای ناسالم  شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۳💚قد۱۶۷ 💚  هدف 🏆🥇۵۰              🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
1522
هفتهی بعد میشم... خداییش بخوام راس بگممم،،، کالری مجاز و فست داشتم ولیییی ورزشم  کم ب ...

🔫 پس ببند فرزندم 

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    چالش حذف فست فود
سلام به همه تایپیک جدید مبارک باشه 😚☺ انشالله تا یکی دو روز آینده میام  چندروز خواهرم نذری د ...

سلام عزیزم خوش اومدی ♥️ 

قبول باشه

سلام مانکنای آینده تاپیک نو مباااااارک❤️❤️❤️❤️

سلام گلم خوش اومدی ♥️

سلام من ۷۵ کیلو‌هستم میخوام پانزده  کیلو کم کنم  بچه ی یک ساله دارم که شیر خودم را میخوره ...

سلام عزیزم خوش اومدی 

چندتا پست اول رو‌حتما بخون رژیم شیر دهی توی امضامه اونم بخون و شروع کن‌

بازم سوالی داشتی بپرس 

موفق باشی

1620

سلام سلام ب همه دوستان گل🤗🤗🤗

من هنوز ورم اینا دارم این هفته وزن نکردم..ایشالله اگه بشم پری... هفته بعد وزن خواهم کرد

دوستان گلم امروز نذریمو دارم میپزم

انشالله خداقبول کنه🖤🖤🖤🖤

کاهش همگی هم‌مباااارک

راستی من وقت تکردم بیام گزارش بدم ایشالله بعد از عاشورا..واقعا سرم شلوغه

چالش جدید❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک

خانما پیاده روی بهتره یا دوچرخه سواری؟شنیدم زیاد دوچرخه سوار شدن خوب نیست برای خانما.به نظرتون چند دقیقه توی روز خوبه؟میخوام باس نم کوچیک بشه

گروه آبی🦋وزن اولیه:۶۵🦋وزن فعلی۶۱/۲۰۰🦋وزن هدف۵۴🦋قد۱۵۴🦋به امید سبز شدن با چالش لاغری بامداد خمار💙💎🦋🦄🌈

سلام من از هفته گذشته مجدد باشما دارم کالری شماری میکنم  اما بخاطر بچه کوچیک نمیتونم گزارش بدم از اون یکشنبه که 71و 200 بودم امروز شدم 69 و 500 ممنونم از همتون 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
داشتیم وزن کم میکردیم فهمیدیم بارداریم. 💋💞خداروشکر
سلام من از هفته گذشته مجدد باشما دارم کالری شماری میکنم  اما بخاطر بچه کوچیک نمیتونم گزارش بدم ...

آفرین.موفق باشی💪

گروه آبی🦋وزن اولیه:۶۵🦋وزن فعلی۶۱/۲۰۰🦋وزن هدف۵۴🦋قد۱۵۴🦋به امید سبز شدن با چالش لاغری بامداد خمار💙💎🦋🦄🌈
1626
سلام سلام ب همه دوستان گل🤗🤗🤗 من هنوز ورم اینا دارم این هفته وزن نکردم..ایشالله اگه بشم پری... هف ...

سلام عزیزم قبول باشه ♥️

سلام من ۷۷کیلو هستم میخوام ۲۰کیلو کنم

در تاریکترین روزهای زندگی ات این را بدان که خدا در جواب صبرهایت ، درهایی را برایت می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست . معجزات وقتی اتفاق می افتن ، که تو برای آرزوهات ، بیشتر از ترس هات ، انرژی بفرستی . زندگیتون پر از اتفاقای خوبِ یهویی❤  لطفا برای نی نی دارشدنم یه صلوات مهمونم کنید ۴ساله منتظرم ❤ممنونم 

بچه ها جونم واسه تک تکتون دارم دعا میکنم.نیت کنید ک ب نیت شما هم میزنم

انشالله ک هر حاجتی هر حاجتی دارین ب حق این روزای عزیز حاجت روا بشین

@بامدادخمار    

@سارابانووووو    

@هستی،بانو    

@kiarash_mami    

@mahgoliiiii    

چالش جدید❤سرگروه قرمز❤💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع۸۰💚وزن الان۶۰💚وزن نهایی۵۵💚قررربون بامداد خمارررر(الهه جوووونم)و همه دوستان تاپیک
1645