1421
1389
عنوان

به کمک دختر پاییزی بشتابید😢😭

150 بازدید | 30 پست

بچه ها گلوم درد میکنه خیلی اذیتم 

یه راهی به جز لیمو عسل دارچین بگید انجام بدم دیگه تحملش سخته😭😭😭

سریع خوب بشه 

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

دمنوش بابونه بخور

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
1436
گرمیت شده هندونه بخور

نه سرما خوردم

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

شربت ديمين هيدرامين هر٦ساعت بخور 

من بس كه سرما خوردم ديگهمختصص سرماخوردگي شدم😂😂

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
1444
چرا عکست عوض کردی نمیشناسمت دیگه😐

عزیزم خیلی وقته پیش عوض کردم شمارو نمیشناسم من

1391
یک قاشق پودر زنجبیل رو توی یک لیوان آب ولرم حل کن چند بار قرقره کن فوری اثر میکنه  البته یه مق ...

همه لیوان قرقره کنم؟؟

بعد فک کنم زنجبیل برا تب خوب نباشه تو این گرمای لعنتی اینجا

فدات انشالله بهتر میشی❤

قربونت عزیزم مرسی❤😍

نوشتی هرکی لایک کنه خره

میشه چون مریضم تخفیف بدی😂گناه دارم 

1437