1600
1609

نه

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

حضوری خرید کن. آنلاین جلوه اصلی مشخص نمیشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1432

یه تجربه بگم:

استیل بخر بجای نقره

نقره گرونتره و بعدش کاملا بی ارزش میشه و هیچ ارزش مالی نداره

حداقل استیل کمتر پول میدی دلت نمیسوزه

استیل جلاشم بیشتره

زندگی مساله در اختیار داشتن کارتهای خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارتهای بد است .گابریل گارسیا مارکز
یه تجربه بگم: استیل بخر بجای نقره نقره گرونتره و بعدش کاملا بی ارزش میشه و هیچ ارزش مالی نداره حد ...

جدی؟ مرسی از کمکت عزیزم😘

روزی که چشمان تو سهم چشم من باشد، غم میتواند از وجودم دست بردارد💜
1523
بفرما😂

🙊🙈

چطوری پروفایل و بیو گذاشتین؟

تازه عضو شدم گیج شدم 

کلا پیچ در پیچه بنظرم😂

کلا چطوری پیام های خودم و جواب هاشون رو ببینم

و اینکه چطوری مثه شما یه موضوع رو جدا بپرسم(یعنی مثلا مثه الان زیر پست شما سوال بی ربط نخوام بپرسم)😊

جدی؟ مرسی از کمکت عزیزم😘

اره عزیزم 

من نقره بردم بفروشم آقاهه گفت مغازه داره 

اولداینکه میکشن موقع فروش و کلیییییی قیمتش پایینتر از خریدته،یعنی افت ارزش میگیره مگر اینکه چندین کیلو نقره داشته باشی شاید یه پولی بشه برات

در هر صورت استیل بهتره و به صرفه تره

خودمم استیل میگیرم❤

زندگی مساله در اختیار داشتن کارتهای خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارتهای بد است .گابریل گارسیا مارکز
🙊🙈 چطوری پروفایل و بیو گذاشتین؟ تازه عضو شدم گیج شدم  کلا پیچ در پیچه بنظرم😂 کلا چطوری پ ...

بالای صفحت یه دایرس بزن روش نوشته نی نی سایت من میری توش بالای صفحه سمت چپ میتونی بری تو اطلاعات کاربری و اینکارا که گفتی انجام بدی

واسه اینکه ببینی کسی جوابتو داده یا لایکت کرده برو بیرون بالای صفحه عکس یه زنگولس اونجا اعلان میاد برات

دوباره بالای همین صفحه نوشته +تاپیک واسه وقتایی که نخوای اینجا سوال بی ربط بپرسی😁

روزی که چشمان تو سهم چشم من باشد، غم میتواند از وجودم دست بردارد💜
1611