2703
2553

لیزر مونالیزا تاچ .وکیو سوییچ شنیدم براتیرگی بدن خیلی موثره.

لیزر موهای زائد هم چون زیرپوستیارو نابودمیکنه باعث روشن تر شدن میشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
لیزر مونالیزا تاچ .وکیو سوییچ شنیدم براتیرگی بدن خیلی موثره. لیزر موهای زائد هم چون زیرپوستیارو ناب ...

شما چند وقت پیش تو یه تاپیک گفتید 

شیرین بیان برای پوست خوبه 

ایا خودتون استفاده کردی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چند وقت پیش تو یه تاپیک گفتید  شیرین بیان برای پوست خوبه  ایا خودتون استفاده کردی؟

بله....

برای روشن شدن پوست..جای حوش و تیرگی خوبه..

ته اینکه ژنتیک پوستا رو تغییر بده 

اما استفاده مداومش تاحدممکن پوست رو شفاف و روشن میکنه.

شیرین بیان اصل باشه..پودر سیاهه خوب نیست.

پودرش قهوه ای روشن یازرده...

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2456
بخوریم یا چی؟

پودرشیرین بیان+گلاب اصلللل+عسل اصلللل😁+موز+زرده تخم مرغ.

دو الی سه بار درهفته بصورت ماسک روی پوست تمیز

مرسی روی دستم اندازه ۵ سانت بخاطر جایی زخم تیره شوده برای اینم تاثیر داره

جای زخم رو ضدلک بزنید یالایه بردار بهتره

2714
اینا رو بخوریم خود ب خود پوستم خوب میشه        

خوردنش هم عالیه😂