2703
2553
عنوان

استرس گرفتم

81 بازدید | 11 پست

دکتر برام سونو رحم و تخمدان (واژینال)و سونو سینه نوشته تا حالا انجام ندارم ببینم چه جوریه اگه مرد انجام بده چی😟😟😟😟

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...

پارجه میندازن رو پات اصلا مشکلی نداره ک 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من رفتم سونو سینه مرد بوددردم نداره هیچ کدون استرس ندشاته باش ی‌سونو ساده

سونو سینه چه جوریه؟باید کلا لخت بشی؟اخه خجالت میکشم

پارجه میندازن رو پات اصلا مشکلی نداره ک 

خوب بلاخره مگه دستگاه نمیکنن اونو تو میبینن که

سینه هم دیگه بدتر

سونو سینه چه جوریه؟باید کلا لخت بشی؟اخه خجالت میکشم

ماموگرافی منظورشع اره منم دوست ندارم مرد باشه سر زایمان قبلم خطرناک بود بالا سرم دکتر مرد اومد ولی من سزارین شدم فقط شکمم معلوم بود انقد م دکتر خوبی بود فهمیده بود ترسیدم کلی ارومم کرد بسلامتی زایمان کردم

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
2714
بیمارستان نوبت گرفتم

خوبه معمولا سونو واژینال مرد خودش انجام نمیده من ک پیش نیومده برم مرد باشه

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
ماموگرافی منظورشع اره منم دوست ندارم مرد باشه سر زایمان قبلم خطرناک بود بالا سرم دکتر مرد اومد ولی م ...

نه مامو فکر کنم فرق داره

خوب بلاخره مگه دستگاه نمیکنن اونو تو میبینن که سینه هم دیگه بدتر

مهم نیست بابا سخت نگیر

....

اما اگه انقدر مهمه بگرد سونوگرافیس زن پیدا کن 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️