2733
2734
عنوان

ظلمها همسرم و مقاومت من

623 بازدید | 35 پست

من و شوهرم نزدیک یکساله اختلاف داریم و تقریبا به نقطه پایان رسیدیم ولی من طلاق نمیخوام بچه هارو هم بهش نمیدم مفصله قبلا دربارش تاپیک زدم بهم گفته یا طلاق بگیر یا بلایی سرت میارم خودت بری و الان داره عملی میکنه حرفشو از طرف خونوادش بشدت حمایت میشه درحالیکه نقطه پایان زندگی من باعثش مادرشوهرمه ولی شوهرم هیچ وقت قبول نکرده خیلی جاهل ظالم و کینه ای و عقده آیه مثلا وسایل نمیخره پول نمیده کارتی که بهم داده بود  رو مسدود کرده پامو نمیزاره از خونه بزارم بیرون روزهای تعطیل با خانوادش میره تفریح از صبح شب میاد روزهای دیگه میره خونه ننش مواقع خواب میاد اما هر کاری میکنه من بیشتر دارم قوی میشم و بخاطر بچه هام دارم تحمل میکنم و بی هیچ عنوان قصد ترک خونمم ندارم هرقدر هم خانواده واسطه شدن بدتر کرده هم خودش هم خونوادش گاهی از خدا گله میکنم که چرا اینقدر به یه ظالم میدون میده یه جایی بهش ایست نمیده خیلی سخته بچه ها خیلی سخت ولی من دارم تحمل میکنم چون دوتا فرشته دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاملا میفهممت. ولی من میگم هر غلطی میخوای بکن. با پسرم میرم بیرون میرم پارک کلا حرفش رو به هیچی حساب نمیکنم خودمم شاغلم. شغلم جوریه بیشتر خونه ام و تلفنی کار میکنم ولی یک قرون بهش نمیدم. خرج خونه هم نده نون خالی میذارم جلوش 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

یک طرفه که نمیشه قضاوت کرد... مطمئنا در خراب شدن یک رابطه هر دو طرف مقصرن... حالا کمتر یا بیشتر...

بنظرم کار بیهوده ای داری میکنی... 

وقتی کسی نمی خوادت برای چی داری خودت رو تحمیل می کنی؟؟؟ 

کم کم فرسوده و عصبی میشی 

بعد ها می خوای غر بزنی سر بچه هات و منت بذاری که بخاطرشون فداکاری کردی 

در حالیکه الان بچه ها دارن قربانی رابطه بین شما میشن.... 

لطفا با بچه هات اصل درد و دل نکن... درد و دل با بچه از تجاوز آسیب زننده تر هست 

2738
چ مرگشه چی میخاد اختلاف سر چیه

من ومادرشوهر وخواهر شوهرم باهم بشدت دعوامون شد فحش و فحش کاری اونم سر دروغ مادرشوهرم گفت چرا با هاشون دعوا کردی و نرفتی دستبوسی پاشونو ببوسی معذرت خواهی کنی کاری که چه حق چه ناحق قبلا میکردم ولی اینکار دیگه نکردم

شما زن قوی ای هستی ولی اینجوری زمانو ازدست میدی اگه میدونی  درست نمیشه رهاش کن شما فقط یبار زند ...

درسته ولی نمیخوام بچه هام بین پدر مادرشون بمونن من میسوزم ولی نمیزارم بچه هام بسوزن

من ومادرشوهر وخواهر شوهرم باهم بشدت دعوامون شد فحش و فحش کاری اونم سر دروغ مادرشوهرم گفت چرا با هاشو ...

خب عزیزم شما ک الان داری سختی حقارت بیشتری و تحمل میکنی فک نکنم خوب بوذن با خانواده شوهرت سخت تر این روزات بوده. میتونستی با مدارا با خانوادش زندگی راحت تری داشته باشی.کلا داری لجبازی میکنی 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706