2737
2734
عنوان

پسرهمسایمون

1202 بازدید | 59 پست

سلام،کاربری مردم، ی پسر ۶-۷ سالس

شب و روز...... یعنی شب و روز .....خونمونه...

شر و پررو هم هس ، نع خاب دارم نه راحتی مداوم بای پسر شیطون سر کله میزنن

در حیاطمون همیشه بازه و خونه قدیمی داریم

گاهی با دوستاش میاد و کلی شلوغی میکنن

هیشکی هم جمعش نمیکنه

گاهی شب هم میخابه  

بازگشت به زندگی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اخم كنين تا متوجه شه ديگه نبايد بياد

در خونتونو ببنديد

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2738
محاسبم، به تمرکز و دقت و آرامش احتیاج دارم

از اینکه بچه مردم رو جمع میکنیم ناراحتم

از بی خیالی والدینش ناراحتم

خیلی خوش خیال و راحتن

نگران آینده این پسرم چرا اینقد نسبت بهش بی توجهن

بازگشت به زندگی.

دستشو بگیر ببر از حیاط بیرون کن و درم ببند

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

خيلى رك بهش بگين برو خونتون ما ميخواهيم استراحت كنيم

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

ما تو ی اپارتمانیم..طبقه چهارممون اصلا فرهنگ ندارن..بخدا قسم از دست بجه هاس آسایش نداریم..چیزی هم بگیم مامانش از اون سلیطه هاس..سلیطه گری میکنه ما هم ک آبرومونو از جوب نیاوردیم مجبوریم ساکت بمونیم..بخدا تازه خریدیم این خونه رو اما ب سرم میزنه بفروسیم بریم ار اینجا..ما طبقه ی اولیم دم در ورودی اپارتمان صلواتی زدن بجه هاش شب و روز نذاشتن برامون

میشکنم در خود..و تو حتی نمی آیی خرده های مرا جمع کنی..من تو را فریاد میکشم و تو سکوت را میپسندی...در میان همهمه ی این روزها ،چونان حشره ای کوچک اسیر باتلاق غم ها شده ام و مرا یارای بیرون کشیدنم نیست...این روزها ،ثانیه هایم چونان مردابی ست ک زندگی را یادش رفته است..دلم یک زندگی عمیق میخواهد نه زنده بودن محض..این روزها هرکسی جز تو مرا خوشحال می کند و من فراموش میکنم که دردی عظیم در خانه ی دلم آشیان کرده..و فراموش میکنم ک من یک زن هستم و تو خواهان زنانگی...درست زمانی که میدانم تو درمیان مردانگی های روزگار نامردترین مردانی....
2706