2726

سلام دوستان 

راستش یکی از دوستای من تصمیم داره با یه آقایی ازدواج کنه،من اون آقا رو خیلی خوب میشناسم .تحصیلکرده و شاغل و در ظاهر مذهبیه،در حقیقت خودم یه مدت باهاش در رابطه بودم اونقدر هوسباز بود که حتی وقتی خودم پیشش بودم جلو چشمای خودم به این و اون پیام میداد و قرار میذاشت.بهم میگفت تا حالا ببا بیشتر از 20 تا زن رابطه داشته،البته همون موقع هم هر وقت هرچی میگفت واقعاٌ پاش می موند حالام به دوستم گفته که حتماٌ بهش متعهد میمونه. دوستم در مورد رابطه ی ما چیزی نمیدونه میخواستم ببینم باید منصرفش کنم یا اینکه بی خیال باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اون تصمیمشو گرفته .منصرف نمیشه با حرف تو.وقتی هم پسره گفته بهش متعهد میمونه و تو میدونی که پسره هرچی میگه پاش میمونه پس بیخیال

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

من فک میکنم تو اگ چیزی به دوستت بگی اون فک میکنه داری حسادت میکنی

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2706