2726

اصلا نمیگه ،زود زود ازش میپرسم داره یانه میبرمش میکنه بعضا هم بهم کلک میزنه تابره بازی کنه تودستشویی،۲۶ماهشه دختره باشورت آموزشی یادش میدم 😥😥😥چیکار کنم کمردرد هم دارم ،واسش دسشویی فرنگی پلاستیکی گرفتم

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چن وقت طول میکشه؟

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....
2728

خب امادگی نداره الان

من پسرم رو روزی از پوشک گرفتم که گفت مامان من ازینا نه،من جیش،یعنی من پوشک نمیخوام دیگه جیشمو میگم،

دیگه یکبارم توی خودش جیش نکرد یا پیپی،

حتی یکبارم نبردمش جیش کنه یا پیپی که بخواد اذیت بشه استرس بگیره،

دو سالش نشده بود،یک ماه قبل از دو سالگی گفت من جیش

بعضیا تا سه سالگی امادگی پیدا نمیکنن،بعضیا تا بیشتر،بعضیا زودتر،باید صبر میکردی تا تواناییش رو پیدا کنه،

خب امادگی نداره الان من پسرم رو روزی از پوشک گرفتم که گفت مامان من ازینا نه،من جیش،یعنی من پوشک نمی ...

پاش یکم پارانتزی داره دکترش گفته ازپوشک بگیرش تاخوب شه مجبورشدم 

سلام عزیزم پاهاش از زانو پرانتزی هست

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
سلام عزیزم پاهاش از زانو پرانتزی هست

نه بلد نیست راه بره به جای اینکه فشار وبه تمام کف پاش بیاره به کنار پاش میاره موقع راه رافتن پارانتزی میشه

ای وای،

خب پس کارت سخته

باید ساعتی سه بار ببریش دستشویی و اگر جیش نکرد حدود پنج دقیقه سرپا بگیریش تا عادت کنه کم کم جیش کنه