2726

بچه ها دختر من 31شهریور 5سالش میشه اما چیزهایی میگه و کارهایی میکنه که ما اصلا بهش یاد ندادیم و خود‌ش بلده 

مثلا تا 50 میشماره 

از 20به پایین رو برعکس میشماره تند 

با دستش و انگشتاش جمع و تفریق میکنه به روش خودش 

تا 20به انگلیسی میشماره در صورتی که من فقط دوبار بهش گفتم

تمام شکل های هندسی رو بلده و اسماشونو حفظه  

تمام حیوان ها رو اسماشونو بلده و تفاوتاشونو میگه 

ریز چیزایی که بهش میگیم با جزییات رو همیشه یادش میمونه 

مثلا دو تا پرچم براش خریده بودیم رو یکیش نوشته بود یا حسین رو یکیش نوشته بود یا ثار الله یه بار اومد به من گفت رو اینا چی نوشته منم خوندم 

دو روز بعدش یکی از پرچماشو که یا ثارالله بود اورد هییت بعد به من گفت ای کاش اون پرچم یا حسین نوشته رو میاوردم اصلا من هنگ کردم 🥰

نمیخواستم بفرستمش پیش دبستانی امسال گفتم زوده  اما پدرم دبیره گفت هوشش رو داره 

اینم بگم بابام کتابهای پیش دبستانی پیشرفته رو اورد براش تند تند جواب میداد 

میخوام بگم ایا بچه های شما هم اینطورین؟ اخه زمان ما واقعا اینجوری نبودیم اینا دهه نودیان 🤣🤣

بچه های شما هم این کارارو میکنن تو این سن 

اخه ثبت نامش کردم پیش میگم نکنه اذیت شه چون خیلی کوچیکه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا عزیزم همه بچه ها اینجورین ماکه بچه های دور و برمون همه از ۴ سالگی تا ۶۰ و اینا میشمارن

و...شما رو نمی دونم

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
وا عزیزم همه بچه ها اینجورین ماکه بچه های دور و برمون همه از ۴ سالگی تا ۶۰ و اینا میشمارن و...شما ر ...

عزیزم من نگفتم دخترم خاصه یا تیز هوشه میخواستم ببینم همه بچه ها اینجورین چون این میره پیش امسال اذیت نشه

دخترا بيشتر از پسرا اين موارد رو دارن چون دخترها ذاتن جزيي نگر ترن و حافظه تصويريشون خوبه ولي پسرا حواس پرت ترن و تمرکز حواس کمتري دارن که به اصطلاح ميگن شيطونن

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
بلههههههه  دخترمن امروز صبحانه برای خودش نیمرو پخته😂😂😂

پنج سالشه؟!

اجازه میدی بره سمت گاز؟!

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
بله دختر منم عین دختر شماست فقط و فقط  جنع و تفریق با انگشت رو نداره ولی شفر های انگلیسی رو خیل ...

عزیزم چیکار کردی براش شعرهایی انگلیسی که میخونه؟منم دوست دارم دخترم باد بگیر

2706