2726

سلام دوستان من روز دوم پری هستم میخواستم بدونم گرمیجات چه چیزهایی بخورم که طبعم گرم بشه و آماده بارداری؟؟؟

سیاهدانه با خرما عالیههههههه

این تیکر واقعی بود تا وقتی فهمیدم نه چهارهفته ام نیس باردار نیستم و ی اشتباه بود ی اشتباه که با احساستم بد بازی شد چقدر روز سختی بود اون روز ۱۷خرداد گفتن میاد تو بغلت ولی نمیاد نمیاد😭😓😔برا مادرشدنم دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دونه فلفل سیاه

سیاهدانه و عسل 

موز خرما کنجد خربزه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

تو پری

زعفرون دم کن  با نبات بخور چای دارچین نبات هم  خوبه

از روز ۵ هم میتونی ناشتا سیاهدونه عسل  بخوری تا روز ۱۵

از روز ۱۶ ناشتا فلفل سیاه ۵ عدد

تو غذاها میتونی زیره بریزی

البته شرطش اینه فشارخون نداشته باشید

موز و خرما .پسته گردو

آووکادو (قلیاس)

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
روزی چه مقدار مصرف کنم گلی؟؟؟

من ک از مزش متنفرممممممممممممممم ولی روزی ی قاشق ب زور میخوردم

تازه زیره و گردو و پسته و شکر و روغن حیوونیم باهم سرخ میکنن میخورن منم دیدم ولی خیلی جواب داده و ب شدت هم گرمه

میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی🙏🏻🙏🏻😊
چه مقدار مصرف کنم عزیز؟؟؟

من صبح قبل از صبحانه يه قاشق چاي خوري پر ميخوردم

شبا قبل از خوابم يه قاشق چاي خوري

روزي نيم ساعتم پياده روي ميكردم

با همين روش فولي ١٣رو بدون دارو به ٢٠رسوندم

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان
2706