2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دکتر ژاله بوستانی رو کسی نمیشناسه؟

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..
من اخرم نفهمیدم کدوم دکتر سزارین انتخابی میکنه. چقد انتخاب دکتر سخته مخصوصا اینکه من تو شیراز غریبم

عززیزم برو پیش دکتر پوربرفه ای من  از بچگی تو شیراز بودم و کاملا این دکترو می شناسم خدایی دکتر خوب و با انصافی هستند . 

جاری من پیش ترتیفی زاده بود راضی نبود میگفت دستش بهم خوب نبوده تعریف دکتر ابطحی رو زیاد شنیدم ولی آر ...

سلام عزیزم 

شما ک پیش دکتر عزیزی بودین دستش سبک بود براتوند؟جای بخیه هات چطوره؟رفتن یا موندن

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
سلام عزیزم  شما ک پیش دکتر عزیزی بودین دستش سبک بود براتوند؟جای بخیه هات چطوره؟رفتن یا موندن

عزیزم دکتر عزیزی توی کل بارداری دکتر من بودند و خیلی دکتر خوش اخلاق و با حوصله ای بودند ولی من پیششون زایمان نگردم چون من توی بیمارستان شیراز زایمان کردم که ایشون اونجا نبودن و من راجع به زایمان در مورد ایشون تجربه ای ندارم و البته خیلی هم تشخیصای خوب و به موقعی میدادند من خدایی راضی بودم اما الان شش سال از اون موقع گذشته و واقعا نمیدونم الان در چه حالند

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
عزیزم دکتر عزیزی توی کل بارداری دکتر من بودند و خیلی دکتر خوش اخلاق و با حوصله ای بودند ولی من پیششو ...

اها موفق باشی گلم

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
از همه دوستای عزیزم ممنونم اما واقعا گیج شدم نمیدونم چیکار کنم نظرات خیلی مختلفه چون می خوام واسه او ...

سلام عزیزم اول پزشکی و انتخاب کن  که تجربه داشته باشه چون خود تجربه مهمترین عامل موفقیت هست من دکتر طلیعه کازرونی استاددانشگاه عضو هیات علمی ایشون و بشما معرفی میکنم

2706