2726
عنوان

چیکار کنم بهتره؟

147 بازدید | 29 پست

سلام خانما

من دوتا خاله دارم ک خونشون شهر دیگس حالا چند روزه یکیشون اومده شهرما بعد همون روز اول من رفتم دیدنشون و روز بعدم دعوتشون کردم ک گفتن نمیایم و بعد میایم منم منتظر بودم ک خبر بدن تا باهم بریم خونه ی اون خالم ک شهر ماستو بعدم بیان خونه ما 

ولی امروز فهمیدم ک خودشون تنها رفتن خونه دوتا خاله ایم ک شهر مان خونه دختر خالمم همشون رفتن ولی ب من نگفتن امروز به مامانم گفتن رضوان هست بریم خونش؟

اونم گفته نمیدونم

خالا بنظرتون من چیکار کنم با وجود اینکه همه ی مهمونیاشونو تنها رفتن من بازم دعوتشون کنم

درضمن اگه خالم ک مسافره دعوت کنم  اون دوتا خاله و دختر خالمم ک منو خونشون دعوت نکردنم میان چون پر رو تشریف دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معلومه که بگو نیستم بعد اونم وقت ندارم میرم عزا داری

برا کسی تب کن ک برات از ته دل بمیره 

ادمای بی فایده رو کلا از دور زندگیت خارج کن 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
@فدک313    

بفهمن دعوتشون کردی علاجتو با دمپای خیس میدم

یادبگیر جز شوهرت نیازی نیست همه رو راضی و خوشحال نگه داری اصلا درشان ما نیست با ادمایی با اون شرایطاجتماعی برخورد داشته باشیم خیلی بابای پرنس خوشش میاد ازونا باز دعوتشونم بکن😡😡😡

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
معلومه که بگو نیستم بعد اونم وقت ندارم میرم عزا داری برا کسی تب کن ک برات از ته دل بمیره  ادم ...

آره نگفتمشون دیگه 

مامان امروز ناهار اونجا بود😐

گفت برا اینکه چیزیم نگن باز بعد ناهار میگم بریم جای رضوانشون

دیدم خوبه همین هم نمیگن نرفتیم هم یه چای میوس دیگه

راستی تو نمیخوای بیای؟

بفهمن دعوتشون کردی علاجتو با دمپای خیس میدم یادبگیر جز شوهرت نیازی نیست همه رو راضی و خوشحال نگه دا ...

الن زنگید گف کلا نمیان💃بهتر من دوبار دعوت کردم نیومدن دیگم همچین اشتباهی نمیکنم😝

اونروز خنگ شدم دعوتشون کردم چ کاریه اصلا

الن زنگید گف کلا نمیان💃بهتر من دوبار دعوت کردم نیومدن دیگم همچین اشتباهی نمیکنم😝 اونروز خنگ شدم د ...

معلومه چرا هم اعصابتو هم متلتو بدی هم شوهرت راحت نباشه.

عمو بیاد میام دمپایی عارف میارم بچه هنوز کلی هوا گرمه میتونه بپوشه دفعه پیش تو جعبه ابزار بوده ندیدیم.

نمیخوام برم خونه مامان اینا میدونم خیلی دلخور میشه ولی فعلا نمیرم

2706