2737
2734
عنوان

به نظرتون درد زايمانه؟

156 بازدید | 10 پست

امروز رفتم تو هفته سي و نه چهارشنبه وقت سزارين بهم دادن اما از صبح كمر درد پريودي دارم و گلاب به روتون اسهال چيكار كنم ؟؟

دخترم تمام زندگی من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درد زایمان چند ثانیه شدید میگیره بعد دوباره چندثانیه آروم‌میشه دوباره میگیره اصلنم قابل مقایسه با درد پریودی نیست خیلی شدیدتره

انسانها به میزان حقارتشان توهین میکنند، به میزان فرهنگشان عشق میورزند،به میزان هویتشان به دیگران احترام میگذارند و به میزان کمبودهایشان آزارت میدهند.هرچه حقیرتر باشند بیشتر توهین میکنند تا حقارتشان را جبران کنند.هرچه فرهنگشان غنی تر باشد بیشنر به دیگران عشق میدهند هرچه هویتشان عمیق تر باشد محترمانه تر رفتار میکنند و به اندازه درکشان میفهمند و به اندازه شعورشان به باورها و حرفهایشان عمل میکنند
2738

عزیزم برو حموم زیر دوش اب گرم اگه دردت بهتر شد ک هیچ

اگه بیشتر شد درد زایمانه

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

سزارین ک ۳۸هفته وقت میدن چرا تا الان زایمان نکردی درد زایمانه مراقب باش سر دستشویی فشار نیاری ب خودت ان شاالله ب سلامتی زایمان کنی منم دعا کن سر زایمانت ب دکترتم زنگ بزن هماهنگ کن باهاش

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
سزارین ک ۳۸هفته وقت میدن چرا تا الان زایمان نکردی درد زایمانه مراقب باش سر دستشویی فشار نیاری ب خودت ...

چيكار كنم دكتر قبول نكرد ميگه شكم اول بچه دير مياد پايين تازه كلي اصرار كردم قبول كرده ميخواست همون هفته چهلم عمل كنه

دخترم تمام زندگی من