2703
2553
عنوان

باردار میشم یعنی...

149 بازدید | 12 پست

تایپیک قبلمو بخونین لطفا .براتون صلوات میفرستم بخدا

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
سایز خوبه ...چون رشد میکنه تا وقتی ک ازاد بشه....التماس دعا.....دارو میخوری

فقط لتروزول که هیچ تاثیری روی بدنم نداشته ماه پیش بدون هیچی هم همین جوری بودم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیزم من خودم به شخصه دیدمه تو این مسئله یعنی باردار شدن کلا استرس رو از خودت دور کن و زیاد فکر نکن ...

ممنونم دوستام منم ۵تا میفرستم واستون

عزیزم استرس باعث میشه دارو تاثیری نداشته باشه

چی بگم والا بنطرتون ۵روز دیگه امپول هارو بزنم وبرم اقدام؟

2714
از دکترت بپرسی بهتر نیست؟تحت نظری؟

اره گلم هستم دکتر گفت دوس داشتی بزن ۴روز دیگه

اره گلم هستم دکتر گفت دوس داشتی بزن ۴روز دیگه

ان شاالله نتیجه بگیری...پس بزن و اقدام

منم پلی کیستیکم اخر این ماه سونو دارم ببینم خوب شدم یا نه...خفیف بود الان دوماهه دارو میخورم

💖صلوات میفرستی برام
ان شاالله نتیجه بگیری...پس بزن و اقدام منم پلی کیستیکم اخر این ماه سونو دارم ببینم خوب شدم یا نه... ...

انشالله رفع شده عزیزم