2737
2734
عنوان

لطفا بخونید

78 بازدید | 3 پست

سلام عزیزم من تا الان تو هیچ تاپیوی باهاتون همکلام نشده بودم وندیدمتو اگه نارحتتون کردم ببخشید من متنتونو جور دیگه برداشت کردم وفکر کردم منظورتون اینه که یه فرد با یه مذهب دیگه نباید برای اماممون عذاداری کنه واقعیتش اینه من دوست ندارم دلی رو بشکونم بخاطر همین تاپیک زدم درخواست دوستی دادم که به صورت خصوصی بهتون بگم و عذرخواهی کنم ولی درخداستمو قبول نکردین..باتشکر🌹🌹🌹

@شالگردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین خانوم مخترم من تو تاپیک هموندخانوم یهودی ازت معذدت خواهی کردم...به جای دیگه ریپلایتون کردم که این تاپیکمو خونری یا نه اینجام صداتون کردم ازتوم عذر خواستم ولی دریغ از یه جواب من دلیلی نمیدیدم غرورمو زیر پام بذادم ۳جااااا ازتون معذرت بخوام تا الانم این کارو نکردم ...درضمن اینم بدونماصلاهم مهم نیست منو ببخشی یا نه چون حتی منو نبخشی هم خدا منو بخشیده ایندفعه من رو گردنت حق دارم بترس مطمئن باش جوابتو میبینی....یکم غرودتو بزار کنار  فکر کن حتی درخواست دوستیم دیدم که تو خصوصیت بهت پیام بدم ولی لیاقت نداری منم حرفمو پس میگیرم خدابدجور میزنتت زمین بخاطر غرورت از من بهت نصیحت ..‌.دیدار به قیامت خانم شالگردن ایندفعه من ازشما راضی نیستم راستش الان پروفایلتو دیدم خندم گرفت از امضات پس بچزخ تا بچرخیم😂😂

@شالگردن      

2731