2733
2734

قیمت مناسب باشه وتمیز

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجاست گلم؟شبی چند؟با غذا بود؟

راستش نمیدونم دقیق

ولی من مشهد زیاد میرم و میتونم بگم همه قیمت هتلی رفتم حتا الماس یک و دو و خلاصه توی اینا بنظرم منجی همپای الماس بود هم خیلی تمیز بود هم غذاهاش خوب بودن

هم نزدیک حرم بود توکوچه بغل بازار رضا بود

بنظرم نسبت به قیمتش خوب بود

ولی یادم نیست قیمتشو اینارو میخوای نگاه من توسایت گلم

2728
من واست صلوات فرستادم واز خداخواستم ب حق علی اکبر حسین حاجتتو براورده کنه دوست عزیز

ممنون دوستم منم براتون صلوات میفرستم مهربون

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2738
راستش نمیدونم دقیق ولی من مشهد زیاد میرم و میتونم بگم همه قیمت هتلی رفتم حتا الماس یک و دو و خلاصه ...

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی اتفاقا الماس رو شوهرم میخواست رزرو کنه الان میرم تو سایتش مرسی😆

اول اومدم بگم هتل درويش😅 هتل ارس امام رضا فكر كنم ١١ شبي نفري هشتاد فكر كنم باز سرچ كن زنگ بز ...

مرسی عزیزدلم لطف کردی

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی اتفاقا الماس رو شوهرم میخواست رزرو کنه الان میرم تو سایتش مرسی😆

الماسم خوب بود هردوش مثل همه ولی من غذاهای منجیو بیشتر پسندیدم

واینکه اگررفتین حتمن حتمن برو پاساژ پاژ و اونجا کافشو امتحان کن معرکه اس من واقعاااا هیچ جایی رو مثل اونجا نپسندیدم از نظر کیفیت و حجم چیزاشون با وجود قیمت خیلییییی خیلییییی منصفانه

یجوری تعریف کلدم الان فکرمیکنی پسرخالمه ولی واقعا عالی بود بنظرم کافه ای ک توی پاساژه ارمانه هم خوبه

برای خرید هم خیابون راهنمایی رانندگی بنظرم خوب بود نسبت به جاهای دیگش با همین پاساژ پاژو پروما بقیه جاهای مشهد اصلا چیز مارک و حسابی نداشت

یه پاساژ خورشید هست توهمون خیلبون راهنمایی

ک اونجا هم با اینکه خیلی کوچیکه ولی دوسه تا مغازه خوب داره

الماسم خوب بود هردوش مثل همه ولی من غذاهای منجیو بیشتر پسندیدم واینکه اگررفتین حتمن حتمن برو پاس ...

وایییی مرسی عزیزدلم اتفاقا یه مقدار خرید هم دارم مرسی که کامل وبا حوصله توضیح دادی مهربون برات صلوات میفرستم که بازم امام رضا بطلبه وزودی بری مشهد هم اینکه حاجت روا بشی انشالله

2706