2733
2734
عنوان

دوستای گلم میاین یه گروه بزنیم

189 بازدید | 7 پست

بنظرم یه گروه تو تل بزنیم واسه ماها که تو اقدامیم و منتظر نی نی هستیم از تجربه های هم استفاده کنیم..نظرتون؟؟

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!
انتقالی هستی؟ آی وی افی

بله؟؟ متوجه نشدم

قدر همديگه رو بدونين،زير خاک آنتن نميده...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس نیستین اگه بودین متوجه میشدیت😊ای وی اف اونایی که مشکل دارن وبچه دارنمیشن ازاین طریق میشن.. یه نوع کاشت جنینه 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731
پس نیستین اگه بودین متوجه میشدیت😊ای وی اف اونایی که مشکل دارن وبچه دارنمیشن ازاین طریق میشن.. یه نو ...

من تازه دوساله اقدام کردم برا بارداری و از این روش هم نمیخوام استفاده کنم ..منتظرم ببینم خدا کی بهم لطف میکنه

من تازه دوساله اقدام کردم برا بارداری و از این روش هم نمیخوام استفاده کنم ..منتظرم ببینم خدا کی بهم ...

انشاءالله حاجت رواشی عزیزم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

منم یک اقدامی هستم🤚البته از فرداشب واسه اولین بار میخوام اقدام کنم دعام کنین 

یه جایی خوندم چیزی که تورو نکشه قطعا قویترت میکنه چند سال گذشت تا با پوست و خونم این جمله رو درک کردم 👍
2738