2726

ما یکم پول داریم میخوایم خونه بخریم ولی میگم ب جاش شوهرم یه ماشین سنگین بگیره بده دست راننده چطوره؟درامد داره؟

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

نداریم ولی ماشین فقط اگه دست خودت باشه سود داره

هی میگه اینش خراب شد اونش خراب شد بار نداشتم و فلان

تازه باید پول رانندرم بدی

چیزی نمیمونه واسه خودتون

بده خونه بی دردسر 

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برادر من داره، روی جاده باشه درامدش خیلی خوبه، برادر من ماهی۲۰ میلیون یا بیشتر داره ولی خودش روی ماشینه

راننده خیلی خوب نیست اگر خودش میتونه کار کنه بخرید

در ضمن ماشین خیلی گرون شده هااا روی ۸۰۰ میلیون اینا باید حساب کنی

نداریم ولی ماشین فقط اگه دست خودت باشه یود داره هی میگه ابنش خراب شد اونش خراب شد بار نداشتم و فلان ...

اخه شوهرم گواهینامه ماشین سنگین نداره خودشم فک نکنم از پسش بربیاد

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

شوهرمن. پدرو برادرم ماشین سنگین دارن.حالااگه ماشین مدل بالایی باشه بالای300میلیون تریلیولینل خیلی می ازه درامدش خوبه امااگه ماشین سنگین معمولی باشه بنظرم جز تلاش چیزی نداره هشتت گرو هفتته

برای سلامتی دخترم یک صلوات ختم کنیدلطفا،اجرتون بااقاامام حسین ع😘

پدرم خدابیامرزم داشت خیلی خوب بود

البته دورازجون شماتصادف کردخیلی خسارت دیدرفت کویت جبران شد

حالاشوهرخواهرشوهرم داره ماشاالله وضعشون خیلی خوب وتوپ شده

زودخونه وماشین صفرخریدن 

لباس های مارک میخره سفرهای آنچنانی

دخترش انواع واقسام کلاسهارومیره

امانمیدونم چراهمش میناله؟!!!

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
برادر من داره، روی جاده باشه درامدش خیلی خوبه، برادر من ماهی۲۰ میلیون یا بیشتر داره ولی خودش روی ماش ...

اخه خودش از پس رانندگی ماشین سنگین فک نکنم بربیاد خودشم خطرناکه دلم نمیخواد ک راننده باشه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
شوهرمن. پدرو برادرم ماشین سنگین دارن.حالااگه ماشین مدل بالایی باشه بالای300میلیون تریلیولینل خیلی می ...

در حد دویست میلیون مثلا بیشترازاین نه

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
اخه خودش از پس رانندگی ماشین سنگین فک نکنم بربیاد خودشم خطرناکه دلم نمیخواد ک راننده باشه

باید گواهینامه پایه اینا داشته باشه

دپبردار من یه مدت راننده گذاشت اصلا راضی نبود، شهر ما معدنیه و خیلی ماشین سنگین دارن چون درامدش واقعا بالاست

کم میشه راننده بذارن رو ماشین

در حد دویست میلیون مثلا بیشترازاین نه

همسر من دو تا تويلي اسكانيا داره ،عزيزم ماشين الان زير ٣٥٠ميليون پيدا نميكني در كنارش راننده دل نميسوزونه براي ماشين هر جور دوست داره رانندگي ميكنه بهتره بي گدا. به اب نزني

برادر من داره، روی جاده باشه درامدش خیلی خوبه، برادر من ماهی۲۰ میلیون یا بیشتر داره ولی خودش روی ماش ...

نه بابا چه خبره800میلیون دیگه گرون ترینش و صفرش 800میلیونه تو شبکه ایران کالا پیگیر قیمتا هستم

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
2706