2737
2734
عنوان

😐شوهرکردم

561 بازدید | 22 پست

شبتون بخیر بچه ها 🙂کسی فیلم After رودیده که تسا و هاردین عاشق همن؟تو مایه های این فیلم یاشبیه بهش فیلمی ندیدی معرفی کنین؟😑چند قسمتیم نباشه😭توروخداهرچی ب ذهنتون میرسه مثل این فیلم بگیذ من عاشقش شدم

گزارش بزنید ممنون میشم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3177451/خواهرزاده-شوهرم-گفت

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

میخواسم تاپیک بزنم بگم حالا اینجامیگم توشوهرنکردی ولی امشب تومسجدشنیدم بریه پسربیستو شیش ساله ک تومحلمونه انگشتربردن بردختر سیزده ساله دارم شاخ درمیارم،تومحرم با این سن😭میگن حتی دختره نمیتونه چادرشونگهداره

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

هه هه بهمین خیال باش😒😅

نازم آن آموزگاری را که در یک نصف روز             دانش آموزان عالم راهمه دانا کند                     ابتدا قانون آزادی نویسد در زمین                   بعد ازآن باخون هفتادو دوتن امضا کند
میخواسم تاپیک بزنم بگم حالا اینجامیگم توشوهرنکردی ولی امشب تومسجدشنیدم بریه پسربیستو شیش ساله ک تومح ...

این دیگع عادیه هه ما مرزهارو جا ب جا کردیم هه دختر9ساله رو شوعردادیم هه😭😂😂😂خداااا توروخدا یکم پستمو بخونید من اون فیلمو میخااام

2706