2733
2734

؟؟؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

روز ١٠ پريودي رفتم

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سکیلت چند روزه بود عزیزم؟روز چند امپول زدی؟

سيكل ٣٠ روزه 

روز ١٢ زدم

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2731
سيكل ٣٠ روزه  روز ١٢ زدم

اها مرسی عزیزم من سیکلم ۳۳روز یا ۳۴روزه اس فردا روز ۱۱سیکلمه بنطرتون فردا برم؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

عزیرم من سیکلم متغیر بین ۲۷تا ۳۲ 

از روز سوم تا پنج شب لتروزول خوردم

روز سیزده رفتم سنو یک فولیکول ۲۳ داشتم

همون موقع امپول زدم 

.

از همون شب تا سه شب هرشب بعدشم تا یک هفته یک شب درمیون اقدام داشتم.

۴۸ساعت بعداز امپول درد زیر دلم شروع شد تا عصرهم طول کشید انگار تخمک ازاد شد

امروز روز موعدم بود و شونزده  روز بعد از امپول

بی بی گذاشتم مثبت شد

فردا میرم آز

نه ماه اقدامم.۳۵سالمه.یک دختر چهارساله دارم.دفعه اول راحت باردارشدم. اندفعه طول کشید. ازمایش خودمو و شوهرم همه چیمون خوب بود

خدایا مرسی ازت که یه دونه شو سالم بهم دادی. اون یکی رم صحیح سالم بهم بده.ممنونم
عزیرم من سیکلم متغیر بین ۲۷تا ۳۲  از روز سوم تا پنج شب لتروزول خوردم روز سیزده رفتم سنو یک فو ...

الهی عزیزم مبارک باشه منم همین جوری عین شما قرص خوردم ولی چون میخوام برم شهرستان خواستم از وضعیت تخمدانم با خبر بشم بتظرتون فردا که روز ۱۱هستش برم خوبه؟

الهی عزیزم مبارک باشه منم همین جوری عین شما قرص خوردم ولی چون میخوام برم شهرستان خواستم از وضعیت تخم ...

اره برو ب نظرم.چون دوروز تعطیلیه.بعدش بری شاید دیر بشه. ولی بعدش حتما با دکترت مشورت کن که امپولتو کی بزنی. زمان امپول مهمه

2738
اره برو ب نظرم.چون دوروز تعطیلیه.بعدش بری شاید دیر بشه. ولی بعدش حتما با دکترت مشورت کن که امپولتو ک ...

سلام عزیزم رفتم سونو یه فولی ۱۱و۱۳داشتم توی روز ۱۰دکتر گفت اگه دوس داشتی ۴روز دیگه بزن امپولارو .یعنی امیدی نیست؟چرا اینجوری گفت؟سونوگرافیست گفت عالیه ولی خود دکتر چیزی نگفت

سلام عزیزم رفتم سونو یه فولی ۱۱و۱۳داشتم توی روز ۱۰دکتر گفت اگه دوس داشتی ۴روز دیگه بزن امپولارو .یعن ...

چرا خیلی خوبه

چهار روز دیگه  اون فولیکول 13 سایزش خیلی خوب میشه.اون یازده هم همینطور. دکتر شاید منظورش این بوده که احتمالا خودش ازاد میشه اگر دوست داری بزن ولی حتما حتما بزن.اگرم اسپرم شوعرت خوبه از همون شب تا سه شب نزدیکی داشته باش

چرا خیلی خوبه چهار روز دیگه  اون فولیکول 13 سایزش خیلی خوب میشه.اون یازده هم همینطور. دکتر شای ...

چشم عزیزم خدا خیرت بده گلم از نگرانی دراوردی منو.موقع اذانه حسابی دعات میکنم انشالله به حرمت همین ماه محرم حاجت روا بشی دوستم

چشم عزیزم خدا خیرت بده گلم از نگرانی دراوردی منو.موقع اذانه حسابی دعات میکنم انشالله به حرمت همین ما ...

انشالله که نتیجه میگیری