2410
2553
عنوان

ترسناکه. امشب...

221 بازدید | 20 پست

مندتشتم میرفتم مغازه از یه کوچه ترسناکو تاریک در میشدم چون اونجا نزدبک تر از مغازه بود منم لدو بدو داشنم میرفتم اول کوچه بودم که ی چیزی با صدای یواش گفت با من بیا البته واضخ نبودا خلا صه خیلی تر سیدم یه ترمز کرفتم مو برگشتماا ینی دویداا

چرا همه چی اینقدر تغیر کرده  امروز یه بیسکویت مادر خوردم مزه ی عمه میداد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
منم یه شب از کوچه ی خلوت و تاریک  رد شدم رفتم خونمون ، دیگه به بزرگی خودتون ببخشید که هیچ هیجا ...

😐😐😐😐😐😐

چرا همه چی اینقدر تغیر کرده  امروز یه بیسکویت مادر خوردم مزه ی عمه میداد  

اسی من یه خاطره بد دارم بگم از کوچه تاریک

پارسال محرم شب عاشورا بود با دوستم رفتیم مسجدمون مامانم اینا رفتن نزدیک خونمون 

بعد که مسجد تموم شد اومدم برم از مامانم کلید بگیرم برم خونه

دوستمم باهام بود 

رفتیم تو یه کوچه دیدیم اشتباه رفتیم اومدیم بیرون رفتیم یه کوچه پایین تر یهو دیدیم همینجور که ما هی بالا پایین میریم یه مرده میاد دنبالمون

خلاصه انقد ترسیدیم تند تند دویدیم از یه کوچه بعد تو کوچه یه ماشینه بود دید ما داریم میدویم ترسید گفت خانوم چیشده ما فقط میدویدیم

تا وقتی رسیدیم داشتیم ازترس سکته میکردیم خیلییی بد بود😬

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706