2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3203003/ختم-صلوات-به-نیست-حضرت-ابوالفضل-و-ششماههی-کربلا?postId=103820155

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
دوستان من ی شماره دارم برا قم هستش خیلی معتبرع از ی خاج اقایی گرفتم  میخواین تا بدم

بده

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
2714
میشه بگی برا چه کارایی میشه استخاره گرفت برا جایی رفتن  برا دوس داشتن کسی میشع ایا؟

استخاره برا همه چیز . مثلا اگه کسی رو دوست داری و بخوای ببینی باهاش خوشبخت میشی یا نه . یا هر کار دیگه ای , هست از رو قران حالت استخاره نیست که اره یا نه باشه . توضیح میده بعضی اتفاقها رو میگه . خیلی وقتها کمک دهنده هست ولی نه اینکه برا هر تصمیم کوچیکی ادم وابسته بشه . 

بيخيال دنيا