1421
1411
عنوان

رنگ ابرو اضطرارییییی بیاید

232 بازدید | 34 پست

بچه ها من الان نمیتونم برم رنگ بخرم همین الانم باید ابرومو رنگ کنم فقطم رنگ بلوند تیره دارم ولی میخوام ابروهام روشن بشه این رنگ روشن نیس چیکار کنم راهی هست همینو بزارم روشن بشه لطفا بگیدددد 

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
1444
🤔 همینو بذار دکلره نداری؟

نههه ندارم ابروهام اومده میخوام بردارم رنگ بزنم همین رنگ روش هس من روشن تر میخوام بشه یکی دو درجه حالا نه خیلی روشن

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
چرا عزیزم  اگه بخوای روشن بشه میکنن البته همه ن ولی الان میگه بلوند تیره اس روشن میخواد میشه

من ندیدم من رنگ دارم بااکسیدان شماره دو بدون دکلره طلایی میکنه

توهین کنی،برات گزارش میزنم😊حتی شمادوست عزیز🙂🙂
مراقب باش دور ابروت رنگ‌ نگیره من جات بودم نمیزاشتم

نه با دقت میزنم وازلین میزنم با گوش پاک کن حواسم هس

1396
شمارش چنده با اکسیدان۲بزن فعلا کارتو راه میندازه

6 و 9 دارم الان😢

دکلره نکن سه صفر بزار رو ابروهات 

نه میخوام یه کوچولو روشن بشه فقط

1364