2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چ میدونم والا منم امروز ۸ هفتم شد دکترم گفت سه ماهه اول غدقنه بری سفر😑

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
2728
تا ۳،۴ماهگی نباید بری

دلیلش چیه عزیزم

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
چون میگن هنوز جنین جا نگرفته و اگه زیاد بری مسافرت یا گردش خدایی نکرده سقط میشه یا خونریزی میگیری&nb ...

من خواهر شوهرم‌جفتش پایین بود استراحت مطلق بود تو ۵ ماهگی توی عید پاشد با ما اومد مسافرت .

الانم سه روزه زایمان کرده خداروشکر خوب و سالم

همش به من‌میگه تو دوران بارداری خودتو تو خونه ننداز

هی جلو شوهرت نگو حال ندارم و فلان

بذار بری بچرخی

اگه لکه بینی نداری برو

من 16هفته رفتم مشهدتازه برگشتنه یک سره امدیم ازمشهدتااصفهان نهایتا2ساعت استراحت بودیم

9هفته که چیزی نیست من الانم 13هفته م کسی نمیدونه باردارم

چون میگن هنوز جنین جا نگرفته و اگه زیاد بری مسافرت یا گردش خدایی نکرده سقط میشه یا خونریزی میگیری&nb ...

شماچون میترسی 

.وقتی سونومیری قلب تشکیل شده وجفت پایین نیست

لکه بینی وهماتوم وتهوع نداری مشکلی نیست 

من خواهر شوهرم‌جفتش پایین بود استراحت مطلق بود تو ۵ ماهگی توی عید پاشد با ما اومد مسافرت . الانم سه ...

۵تا ۷ماهگی بهترین وقت برا مسافرته،ولی وضعیت همه هم مثله هم نیست،بری گردش ولی رعایت کنی ۱یا۲ساعت یکبار از ماشین پیاده شی یکم راه بری رعایت کنی مشکلی پیش نمیاد

2706