2703
2553
عنوان

چه شیر خشکی بدم به بچم؟؟

1159 بازدید | 15 پست

سلام ماماناای گل. خانما بی زحمت یه کمک بکنید من هیییچ اطلاعاتی در مورد شیر خشک ندارم. پسرم فقطدشیر خودمو میخوره و وزنشم خوبه شیرم خوبه اما خب دوست دارم شیر خشک هم شبا بهش بدم که بهتر بخوابه. چه شیر خشکی بدم؟؟ پسرم رفللکس داره، دل دردی هم بود اما دیگه خداروششکر دیگه خوبه انگار. الان دو ماهشه. لطفا یاری کنید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

گلم من بچم تا 7ماه به زور تو خواب شیر خودمو میخورد،

معمولا باید میدوشیدم میریختم تو شیشه تا میخورد ،بعد از 7ماهگی دیگه کلا نخورد و منم چون شیرم کم شد شیر خشک سوپرامیل دادم

ولی تو اگر شیرت خوبه و بچه هم میخوره شیر خشک برای چی میخوای بدی بعد از 6ماهگی کم کم غذا کمکی رو شروع میکنی دیگه.

گلم من بچم تا 7ماه به زور تو خواب شیر خودمو میخورد، معمولا باید میدوشیدم میریختم تو شیشه تا میخورد ...

اخه نمی دونم چرا بچم تپل نمیشه در حالی که روند وزن گیریش روی نمودار روی ماکسیموم هستش یعنی خیلی عالیه. اما اصلا تپل نمیشه قد میکشه. دوس دارم یه کمی هم کپل بشه. به نظرت اشتباهه؟؟؟هر کس میبینتش میگه چرا این تپل نیست؟

گلم من بچم تا 7ماه به زور تو خواب شیر خودمو میخورد، معمولا باید میدوشیدم میریختم تو شیشه تا میخورد ...

میخوام زودتر غذا کمکی بهش بدم. رفلاکس داره و زودتر بدم خیلی بهتر میشه رفلاکسش

واقعا؟؟؟پس اینا که شیر خشک رو به صورت کمکی میدند چه طوریه؟؟

من خودم میدادم گلم الان دخترم سه ماه و نیمشه

یک ماه پیش شیرمو دیگه نمیخورد منم ی شیرخشک بدمزه بهش دادم صبرکردم تا شیرمو گرفت. دیگه شیشه ام نمیگیره

2706