2733
2734

خیلی جوش میزنم هر راهی هم رفتم

دوسه سال دکتر‌میرفتم خوب بود ولی خب کلی داروشیمیایی باید مصرف میکردم 

چیکار کنم طب سنتی راهی داره؟؟؟

الان کاملا مراقبت میکنم

ولی بازم میزنم

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

فقدددد سفید اب تمام 

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سنتي نيست ولي راكوتااااان عاليه! ولي حتما بايد تحت نظر دكتر باشي اصلا بدون نسخه نميدن بهت ولي بعد ...

استفاده کردم همون موقع ک میخوری خوبه بعدش دوباره برگشت

تازه عوارض بدی هم داره و اثرش تا چند ماه توی بدنه

بعدشم اینطور ک شنیدم راکوتان خیلی بده

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
سنتي نيست ولي راكوتااااان عاليه! ولي حتما بايد تحت نظر دكتر باشي اصلا بدون نسخه نميدن بهت ولي بعد ...

منم دارم استفاده میکنم.صورتم عالی شده

ولی ی راه دیگم هس.دوستم رفته ی ماه اروپا.صورتش بهتر از آینه شده 😁 قبلش پر از جوش بود

واقعا آب و هوا خیلی تاثیر داره.میتونی بری خارج هم فاله هم تماشا 😆😆

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
منم دارم استفاده میکنم.صورتم عالی شده ولی ی راه دیگم هس.دوستم رفته ی ماه اروپا.صورتش بهتر از آینه ش ...

راکوتان برای چی میخورین برای پلی کیسته مگه نه

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
استفاده کردم همون موقع ک میخوری خوبه بعدش دوباره برگشت تازه عوارض بدی هم داره و اثرش تا چند ماه توی ...

خب اگه طول درمانشو رعايت كني برنميگرده

من حدودا دو سال خوردم

البته دوماهه خوب شدما اما دكترم ميگفت بايد بخوري 

هر دوماهم برام آزمايش مينوشت كه مشكلي برام پيش نياد كه خداروشكر  چيزي هم نشد

2738
خب اگه طول درمانشو رعايت كني برنميگرده من حدودا دو سال خوردم البته دوماهه خوب شدما اما دكترم ميگفت ...

برای چی میخورین؟؟

خلاصه ی زندگیه خیلیامون‌.......👇.                                                                                                  اولینباری که دلت میشکنه💔 ، اولین باری که یه تلخی رو توی زندگیت مزه می کنی 😣، اولین باری که با درد آشنا میشی ...فریاد میزنی🙁 ، حال بدت رو به همه نشون میدی 😔، درون و بیرونت با هم آوار میشه ، به غریبه و آشنا متوسل میشی واسه درد دل کردن و آروم شدن ...تهش اینه که هربار توی آینه ضعیف ترین موجود دنیا رو میبینی از خودت و احوالِ پریشونت بیزار میشی !یه مدت که بگذره ...دوزِ دردا و تلخیا و شکست ها که بره بالاتر ، زخم های عمیق تر رو که حس کنی کم کم ساکت میشی و میریزی تو خودت ...یه نقابِ درجه یک برای خودت انتخاب میکنی و میزنی به صورتت میشی شادترین نسخه ای که خدا میتونست ازت بسازه☺                                                                   👸امسال تولدم ارزو کردم که سال بعد تولدم دیگه ارزوهای امسالمو نداشته باشم ❤❤خدایا ارزوهامو بروارده کن .......
راکوتون برای چی میخورین برای پلی کیسته مگه نه

نه.دکتر پوست برا جوشام داده

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
منم دارم استفاده میکنم.صورتم عالی شده ولی ی راه دیگم هس.دوستم رفته ی ماه اروپا.صورتش بهتر از آینه ش ...

اره آب و هواهم خيلي مهمه

من دو سه روز ميرم شمالِ خودمون پوستم عالي ميشه

اروپا نزفتي هم نرفتي 😉

دکتر زنان برو ازمایش هورمونی و سونو بدی بد نیس

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
اره آب و هواهم خيلي مهمه من دو سه روز ميرم شمالِ خودمون پوستم عالي ميشه اروپا نزفتي هم نرفتي 😉

اره عزیزم دقیقا اروپا هم آب و هوای شمالو داره.براهمینه پوستاشون عالیه.خبری هم از دود و دم نیس

برو همون شمال بمون اگه زندگیتو دوس داری 😊

2706