2733
2734

جاریامو شاید ماهی یبار یا دوماه یبار ببینم تماس اینام نداریم فقط استوریامو میبینن مادرشوهرمم دوماه یا همون ماهی یبار میبینم اونا کلا نمیان خونمون چون باید دعوتشون کنم کلا توقعین......اون دوماه یبارم ما میریم کلی ناراحتی میکنن چرا نمیاید چون میدونن هر روز خونه بابام میرم......اونجام میرم انقد اداوناراحتی میان پشیمون میشم از رفتنم.....آخرین بار ۳ روز بعد عید غدیر رفتیم ک ناراحتی ک چرا رفتید مسافرت ک عید غدیر اینجا مهمون بود نبودید.....خسته شدم☹ آویزونم....شما بودی چیکار میکردید؟؟؟؟؟..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دقیقاوضع منم همینه هربارمیرفتم باتیکه هاشون ناراحتم میکردن منم کلا قطع رابطه کردم

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2738

منم زیاد باهاشون رفت و امد ندارم با جاری بزرگه قهریم با بقیه هم ماهی ی بارم همدیگه رو نمی بینیم خونه مادر شوهرمم که شوهرم تنها میره حالا چی بشه مارو هم ببره در کل همشون اویزونن ناراحت نباش عزیزم 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

من کلا 6 ماه یبار میبینمشون؛اولاش میگفتن من اهمیت نمیدادم؛الان بعد 8 سال وتسشون عادی شده؛البته من اخلاقم همینه خیلی حوصله رفت واند واینچیزا ندارم؛خودشون دوس دارن بیان اما من نمیرم

رفت و آمد محبت میاره تمام.....

اینا جنبه رفتوآمد ندارن......موقعی ک رفتوآمد دارم باید هفته ای یبار شام دعوتشون کنم دوتام بچه کوچیک دارم......همش توقع دارن.....زیاد ک برم خیلی بی جنبه میشن ....هر حرفی رو میزنن یا هرکاریو میکنن

عزیزم حتما شما شرایطتون به گونه ای هست که تشخیص دادید رفت و آمد نکنید.....

الان یه عده میان و میگن که بیشتر رفت و آمد کن.....

حتما اگر که در کنارشون احساس آرامش میکردید شما هم میرفتید

پس کاری رو بکنید که آرامشون به هم نریزه

گر خداوند من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.....
2706