2737
2734

سلام. 

داشتیم حرف میزدیم صاحب تاپیک همه رو نفرین کرد و قفل کرد. حرفامون غیر منطقی بود آیا؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3207838/یه-لحظه-اگه-میشه-بیاین-به-درددلم-گوش-کنین-ونظرتونوبگین?postId=103844225

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به اتفاقاتی که تو تاپیک افتاد کاری ندارم . ولی حرفش تناقض بسیار داره که به راحتی قابل اشاره است و چند تاش رو بچه ها هم گفتن .

من تاپیک رو باور نکردم

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2731

نه ولی فکر کنم جزواون افرادی هست ک نوشته هارا سر سری میخونه اونم برمیگرده ب اعصابش ک درگیره این موضوعه . اگه واقعیت داسته باشه خیلی سنگین این موضوع خدانخاد برای خانواده ای 

این آخرین پستی بود که میخواستم بفرستم قفل کرد

حتی گفتم بیا حکم و برگه های دادگاهت رو برام بفرست راهنماییت کنم و رایگان برات دادخواست بنویسم اما نیومد

چرا بعضی ها راحت دروغ میگن و با احساسات بقیه بازی میکنن

2738

من کاری به راست و دروغش ندارم ولی خدا اون روزو نیاره کسی دستش با فکر این چیزا به پسرم بخوره فقط دست بزنه نه هیچی دیگه همون دستشو تا قبل از اینکه بخواد تکون بخوره با ساطور قطع میکنم چه برسه بخواد اینکارو بکنه بعد من برم شکایت کنم تازه بگم کاربدی کردم انگشت نمای محله شدم وای خدا

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
اتفاقا مملکت کشکه کشکه

کشک هست اما نه اینکه با یه تومن هم قاضی رو بخری هم دادستان هم پزشک هم...

آخه یه فرد از گفتن یه دروغ اونم به این شکل چه هدفی میتونه داشته باشه.

من فکر میکنم این اتفاق افتاده ولی استارترش زیادی به فک و فامیلای خودش بدبین شده و اونا رو مسبب این اتفاق میدونه برای همین انقدر ناراحت بود

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
2706