2733
2734
عنوان

عقده ای سلام نمیکنه بهم

237 بازدید | 12 پست

من میرم سرکار  یه دوماهی میشه توی یه مغازه کار میکنم

اونجا تعدادمون 5تایی میشه اکثرا خانوم هستیم

دو سه نفر از همکارای خانم سابقه کاریشون زیاده 

وقتی میان در مغازه یکیشون اصلا به من سلام نمیکنه بعصی وقتا هم به نیروهای جدید هم سلام نمیکنه خیلی زورم میگریره ازش چون من همیشه سلام و خداحافظی از شخص خودش میکنم 

از یه طرف میگم اون ادب نداره ولی من کار خودمو بکنم از یه طرفم میگم پورو میشه 

باورتون نمیشه اگه یه روز مثلا طبقه بالا معآره باشه من یادم برم خداحافطی باهاش بکنم روز بعد که سلامش میکنم با پشت چشم نازک کردن جوابمو میدم 

میخوام مثه خودش برخورد کنم

اما چون سابقه کاریش زیاده و با چندتای دیگه هم دوست هست اونجا حوصله اینکه هی بخواد پشت سرم حرف بزنه رو ندارم عصبی میشم

ولی دلمم میخواد اصلا سلامش نکنم

یعنی از همه نطر بهتر از اونم تعریف نباشه اما قیافه اخلاق ظاهر همه چی

میگم مگه اون چی داره که من ندارم که واسم کلاس میذاره و قیافه میگیره

نظرتون چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دغدغه اس شما دارین 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2728
2738

واای دقیقا من وقتی تو‌دفتر ایرانسل کار میکردم یه دختر اینجوری بود ازته وجودم درکت میکنم خیلی فضا سنگین میشد برام‌دوست داشتم زودتر ساعت کاری تموم بشه😢

خدایا بعد سه سال انتظار فقط میتونم بگم شکرت عااااااشقتم خدا جوووونم😍😘
وظیفه شماست که سلام کنی  چون کوچکتری و تازه وارد

من زودتر از اون میرسم 

وقتی اون میاد اون میاد از راه اون باید سلام کنه

ولی کلا بیشعوره

فقط بهث بعصی ها سلام میکنه کلا همه میگن بیشعوره

من زودتر از اون میرسم  وقتی اون میاد اون میاد از راه اون باید سلام کنه ولی کلا بیشعوره فقط ب ...

بازم وظیفته که وقتی میاد سلام کنی حالا خوددانی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏