2737
2734
عنوان

کیک پختم واسه مراسم امشب !!

290 بازدید | 14 پست

پارسال قبل اقدامم تو ماه محرم از خدا خاستم یه فرشته کوچولو بهم هدیه بده !!الان منتظر اومدن فرشته هستم !!الان کیک پختم شب ببرم مراسم 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
قبول باشه. بسلامتی انشالله فارغ شی.. منم امسال نذر شیر کاکایو دادم دعا کن سال دیگه با کوچولوم ...

ممنون!!انشالله سال دیگه مامان شدی این موقع ها

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
قبول باشه نذرت ولی کیک برای عزاداری یه جوریه به نظرم.نمیدونم والا...

ممنون😙 

ممنون!!انشالله سال دیگه مامان شدی این موقع ها

ان شاالله

ممنونم عزیز

وای که چقدر زندگیم عوض میشه و رنگ میگیره...

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
منم شیر دادم امروز  به ۱۰۰ نفر  ۱۰۰ تا شیر پاستوریزه

😉😚از شما هم قبول باشه دوست عزیز

2706