2737
2734

پسر من ده سالش خیلی من رو اذیت میکنه هر چی حرکات کنگ فوو رو من پیادش میکنه هر چی باهاش صحبت میکنم اصلا گوش نمیده میره بالا کابینت ها از اون بالا میپره رو من یا لوله جارو برقی میاره میگه بیا شمشیر بازی بعد هم محکم میزنه میگه شکستت دادم منم بعضی وقتا تحملم سر میره میگیرم میزنمش بعدم پشیمون میشم نمی دونم چیکارش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزارش باشگاه ورزشي

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

عزیزم راهی پیداکردی به منم بگو خدالعنت کنه که این کارتونارو میزارن پسر۶ساله منم همینجوره دیونه شدم همش برام گاردمیگیره ادای خنجری رو درمیاره جرات ندارم بهش حرف بزنم

به زور نمیتونی کسیو عاشق خودت کنی(آرش خطاب به رابی)
2738

نذار بازی های خشن تو گوشی داشته باشه.گیم نت نره.کلاس ورزش .موسیقی بفرستش .

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2706