2733
2734

ب نظر من بین ۲۵ تا ۳۰

زودتر از ۲۵ سال دیگ خیلی زوره ادم بالاخره باید جوونی کنه دانشگاشو بره لاقل لیسانسشو بگیره ی کاری پیدا کنه بعد ب فکر ازدواج باشع تازه ادم وقتی سنش بیشتر باشه پخته تر و با تجربه تره با چشم باز انتخاب میکنه ب نظر شما من اشتباه میگم؟مامان من میگ دختر نهایتش باید تا ۲۲ تو خونه باباش باشه انقد از دستش حرص خوردم ک نگو😐😐دوس دارم خفش کنم فقط همه چیو تو شوهر میبینه حالا انگار شوهر چیه

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش...😎😚😏

بنظر من ۲۵..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

٢٢به بعد 

كه حداقل ليسانسش گرفته باشه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
2738

بستگی به رشد عقلیش داره من ۱۹ سالمه ولی عقلم اندازه یه بچه ۵ ساله 😂😂😂فکر کنم ۳۵سالگی وقت ازدواجم باشه 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

دیگه مادرتو نمیشه کاری کرد از دستش عصبانی نشو بهرحال جامعه ی قدیم متفاوت بود و قدیمی ها هم عقایدشون متفاوت 

بنظرم من هم هروقت درس اش رو تموم کرد که بستگی به رشته داره مثلا پزشکی تا تموم کردن عمومی و گرفتن تخصص تقریبا ۳۰ سال میشه و حالا بعضی رشته ها زودتر 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2706