2733
2734
عنوان

سندرم مثانه دردناک

3369 بازدید | 54 پست

سلام دوستان

من الان ۲۰ سالمه وقتی ۱۶ سالم بود تصادف کردم و لگنم شکست و پلاتین گذاشتم ۱۸ سالگی که پلاتینای لگنمو درآوردم به طرز عجیبی بیماری شدید مثانه گرفتم که دکتر سیتوسکپی مثانه واسم انجام داد و گفت سندرم مثانه دردناک دارم و درمان نداره

تو رو خدا اگه چیزی درمورد این بیماری دیدید و میدونید بهم بگید چون زندگیم با این درد تباه شده

منم سمت راست زیر شکمم همیشه درد دارم 

یعنی سندروم مثانه دردناک ؟؟؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم سمت راست زیر شکمم همیشه درد دارم  یعنی سندروم مثانه دردناک ؟؟؟

نه عزیزم سندرم مثانه دردناک درد در قسمت مجرای ادراری و اینکه اینگار همیشه مثانت داره منفجر میشه دردش کم و زیاد میشه ولی اصن خوب نمیشه

2731
منم دارم دكتر به شما چي گف دارو داد؟

دکتر به من گفت تنها داروی تایید شده واسه سندرم مثانه دردناک المیرونه که اگه اثر بذاره باید تا آخر عمر مصرف بشه چندتا آمپولم گفت که هیچکدوم تو ایران نیست و خداتومنن 😔💔 منم با دردم میسوزم و میسازم 

دکتر به من گفت تنها داروی تایید شده واسه سندرم مثانه دردناک المیرونه که اگه اثر بذاره باید تا آخر عم ...

من دارم هیدروکسی زین و قرص سیاهدانه رو امتحان میکنم کمی درد دارم اما نسبتا خوب شده قدم بعدیم پلاکونیله اینارو دکترای ایران نمیدونن من از دوستای خارجیم که بیماری من رو دارن کمک میگیرم لینک داستانای موفقیتشونو میذارم خواستید استفاده کنید

2738
من دارم هیدروکسی زین و قرص سیاهدانه رو امتحان میکنم کمی درد دارم اما نسبتا خوب شده قدم بعدیم پلاکونی ...

من قبلا هیدروکسی زین مصرف کردم اما هیچ تاثیری نداشت واسم 😐😔

من دارم هیدروکسی زین و قرص سیاهدانه رو امتحان میکنم کمی درد دارم اما نسبتا خوب شده قدم بعدیم پلاکونی ...

این قرص سیاه دانه که میگی منظورت کپسول نرم سیاه دانه ۱٠٠٠ میلی گرمه، از کجا باید تهیه کنیم؟ لطفا دستور مصرف داروهاتو کامل بهم بگو

این قرص سیاه دانه که میگی منظورت کپسول نرم سیاه دانه ۱٠٠٠ میلی گرمه، از کجا باید تهیه کنیم؟ لطفا دست ...

من از داروخونه خریده بودم بله منظورم همونه ن من نیجلا خریده بودم اما الانم هیدروکسی کلروکین شروع کردم دردمن شدیر وسوزشی بود وهیدروکسی کلروکین بعداز ۲ماه داره اثرمیکنه البته به شما توصیه نمیکنم چون برای بیماری های خودایمنیه برای من که کمی اثرکرده چون تو ایران دکترا اصلا سردرنمیارن ازاین بیماری خودم سرخود شرو کردم چارهدای نداشتم

عزیزم میشه بگی سوزش مداوم مجرای ادراری یا قسمت زنانه هم‌جزو علائمش هست یانه؟

2706