2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آقا من میرفتم دکتر زنان بهم میگفت اصلا با قرص جلوگیری نکن خیلی ضرر داره عوارضش نازاییه..ولی تو گوگل میخوندم میگفت خوبه !!حالا نمیدونم کدومش راست میگه

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها
2731
بنظرتون طبیعی جلوگیری کنی بهتره یا با قرص؟من بچم نه ماهشه حالا حالاهم بچه نمیخام،

طبیعی جلوگیری کن من الان سه ساله طبیعی اینکارو میکنم بچه هم ندارم

از خدا میخام هرکی که داره امضای منو میخونه  انشاالله هرحاجاتی داره برآورده شه ..واسه برآورده شدن حاجات منم یه صلوات بفرستین. ممنون   🙏خدایا اول کار شوهرمو درست کن بعدش بهمون ی خونه نقلی بده  بعدشم بچه های سالمو صالح بهمون بده..قول میدم بنده خوبی برات باشم😢واسم دعا کنید بچه ها

خاهرم ال دی ک میخوره بی نهایت عصبی میشه تمام هورموناش میریزه ب هم تقریبا اطرافیانم ک ال دی مصرف کردن ی چیشون شده یکیشون بینهایت چاق یکی عصبی یکی لک صورت منم دوتا بچه دارم دیگه نمیخام بچه بیارم میخام ی روش مطمئن و بدون ضرر پیدا کنم

2738