2726

کفش کتونی که تازه خریدم رفتم خونه یکی از دوستان. پسرش که چهارده سالش با گواش سیاه کشیده رو کفشم چکار کنم تمیز بشه. میشه کمکم کنید؟؟؟؟ 

گواش با آب میره

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد خشک شدن هم شاید با ناخنت خراش بدی بره

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

چشم دوستتو بپا،گوشت جون بچشو بکن😁

دیگه که پاک نمیشه،لااقل دلت خنک شه😂

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
بشوری میره دیگه یه پنبه بردار روغنیش کن حالا یا روغن نارگیل یا وازلین بکش روش بعد با اب بشورش

وایتکس با آب و صابون مخلوط کردم با مسواک میکشیدم روش ولی  پخش شد بدتر شد