2737
2734

امروز چ چیزایی رعایت کنم ..

من اصلا تو دوران بارداری یبوست نداشتم ..گلاب ب روتون از دیروز یبوست گرفتم چیکار کنم 

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد عمل خودشون شربت میدن ک گلاب ب روت ...

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
2738

پيشاپيش تبريك ميگم بهت 😍

حتما يبوستت رو رفعش كن انجير بخور اب رياد بخور سوپ با روغن زيتون 

واسه فردا هم كار خاصي نميخواد بكني فقط ميدوني كه بايد ١٢ ساعت ناشتا باشي، ناحيه بيكيني و شكم اينا بايد كامل شيو كني

توروخدا فردا موقع زايمانت منم ياد كن كه خيلي محتاج دعام🙏

عزیزم اصلا به خودت اضطراب نده، اضطراب باعث میشه بدتر بشی، ایشالا به سلامتی کوچولوتو بغل کنی

ممنون عزیزم ..التماس دعا 

من همیسه ۲۸روزه پریود میسدم.این ماه هنوز نشدم.وعی خدا.خیلی میترسم.غقژم سینه هام و پاعام درد میکنه.می ...

اصلا ب علائم توجه نکن ..چیزی ک خودم تجربه کردم بیخیال باش

پيشاپيش تبريك ميگم بهت 😍 حتما يبوستت رو رفعش كن انجير بخور اب رياد بخور سوپ با روغن زيتون  و ...

مرسی عزیزدلم ...حتما همه نی نی سایتی ها رو یاد میکنم 

مرسی از راهنماییت 

2706