2733
2739
عنوان

داستان بارداری من با میکرواینجکشن

| مشاهده متن کامل بحث + 58955 بازدید | 124 پست
سلام عزیزم چقدر خوشحالم که بعد از خوندن خبر سقط این خبر خوش رو خوندم نی نی حالش خوب هس؟ امیدوارم ...

خیلی براتون دعا می‌کنم البته اگه لایق باشم. امیدوارم با خبرای خیلی خوب خوشحالمون کنین دوست عزیزم 😊😊😊🙏🏻🙏🏻🙏🏻

سلام اگه هنوز اقدام نکردید پیام بدید راهنمایی کنم در موارد سقط ناشناخته متاسفانه و فکر میکنم از روی عمد همه مراکز ناباروری و بع اهداف مالی دقیق راهنمایی نمیکنن همسر بنده الان باردار هست و من منتظرم ضربان بگیریم تا یه تاپیک در این مورد بزنم و روش صحیح و دقیق بارداری رو اعلام کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امیدوارم دیگه هرگز براتون اتفاق نیفته

سلام عزیزم من داستانتون را کامل خوندم ولی من فکر میکنم چون بعد انتقال باید بیشتر استراحت میکردید هرچند ک دکترا میگن استراحت فقط ۳ روز باشه آخه اونا ک دلشون برای ما نسوخته . اگه روز چهارم تو جمع خانواده نمیرفتید شاید اصلا مبتلا به سرماخوردگی نمیشدید و مجبور نمیشدید اموکسی بخورید اینو برای عزیزانی گفتم ک میخوان این راه را برند سعی کنند بیشتر مراقب باشند واصلا نه سرکار برند و نه رانندگی کنند چون ممکنه دچار استرس بشند وهمون تو این شرایط براشون مضره. احتمالا بخاطر مصرف این داروها ممکنه قلب بچه تشکیل نشده باشه

البته الان 13 هفته ام. دارم غربالگری ها رو میگذرونم. دعا کنین به خیر و خوشی بگذره و بچه ام ص ...

البته خیلی خوشحالم ک بصورت طبیعی باردار شدید و از دست  ککلینیک و دکتر وسونو این همه امپول و هزینه راحت شدی ...بهت تبریک میگم وانشاالله ک ی نی نی خوشکل و تپل مپل میاد تو بغلت... منم روز ۶ انتقال هستم ودودفعه قبل میکرو کردم ویکبار نتیجه گرفتم و ی دخمل ۵ ساله دارم و ایندفعه هم دفعه سوممه ک ۶ روز از انتقالم گذشته

سلام دوستان من ده سال نازایی داشتم دو بار ivfنا موفق ودو بار میکرو نا موفق داشتم بلاخره بار پنجم میکرو دو قلو بار دار شدم  سختی خیلی زیادی کشیدم  باید صبر داشته باشید  برای همه همیشه دعا می کنم به خدا امید داشته باشید انشاالله نتیجه میگیرید

2738

سلام عزیزم .این روزا خیلی ناراحتم و گرفته داشتم تو نی نی سایت میگشتم که تاپیک شمارو دیدم اولش خوشحال شدم گفتم خداروشکر‌مثبت شدی ولی اخرش دیدم سقط شده ناراحت شدم ولی بازم هزاران مرتبه شکر طبیعی باردار شدی.منم برای اولیت بار ای وی اف کردم و ۳تاجنین داشتم منفی شد‌چند روزه میگذره ولی نمیتونم فراموش کنم خیلی روزاهای سختی و پشت سرمیزارم.یعنی میشه منم طبیعی بشه دیگه نرم‌این‌راهو ای خدا .توروخدا با حال خوبت برام دعا کن خدا نی نی تو سلامت بزاره بغلت 

واقعا چرا اینهمه بنده ها ناشکر هستن یکی اینقدر با توکل و با ایمان یکی هم اینقدر ناشکر که خیلی راحت به خاطر مشکل مالی و خانوادگی اونقدر ضعیفه که خیلی خودخواهانه حق زندگی یک نفر رو ازش میگیره و سقط می‌کنه .... من کسایی که سقط رو انتخاب کردن دیدم که تقاصشو پس دادن لطفا با خیلی مراقب باشین یا جون ی بی دفاع رو نگیرین ...

حتما عزیزم. چرا که نه. از صمیم قلب آرزو می‌کنم به خواسته دلتون برسین از بهترین راه و به بهترین شکل م ...

اوووه عزیزم تاپیکت رو از اول خوندم خوشحال شدم حرص خوردم ناراحت شدم الانم خیلی خوشحال شدم که نی نی دار شدین خدا حفظش کنه همینطور همه ی کودکان سراسر دنیا رو 

میشه بگید چطوری طبیعی باردار شدید. ایا اوابوست و فرتیل اید برای من که ذخیره ام پایینه کارساز هست .چون قبل تخمک کشی نخوردم و تخمک ها پوچ شدن 

الهی توکل به تو 
 البته الان 13 هفته ام. دارم غربالگری ها رو میگذرونم. دعا کنین به خیر و خوشی بگذره و بچه ام ص ...

سلام عزیزم خوبی.من داستان میکرو اینجکشن شما راخوندم خیلی سخته درکتون میکنم.اما نوشتین بعدش طبیعی باردار باشین خیلی خوبه خوشحال شدم بهتون تبریک میگم.منم ازمایش اسپرم شوهرم ضعیفه قبلا دوبار باردارشدم و سقط شده الانم برا بارداری سومم میگن میکرو .اخه منک قبلا دوبار طبیعی باردار شدم اصلا نمیدونم چکار کنم خیلی گیج شدم

2706