2733
2734

دلم خواست لعنتی

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

خیلی تلاش کردم یه دستور خوب پیدا کردم

عالی شد

نذر آقا امام حسین(ع) اندازه هاشو بهتون میگم،درست کنید لذت ببرید.

دستورش همونیه که تو نت هست.

اندازه هامهمه

آرد۲لیوان

شکر۲لیوان سرپررر

روغن یک و سه چهارم لیوان

گلاب نصف لیوان

آب یک و نیم لیوان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد تیره س😐😐😐

حلوا فقط زعفرانی👌👌👌👌👌

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2728
خیلی تلاش کردم یه دستور خوب پیدا کردم عالی شد نذر آقا امام حسین(ع) اندازه هاشو بهتون میگم،درست کنی ...

قبول باشه ان شاالله

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
2738
بگو موادشو خوندم.

آردو تفت میدی من خیلی تفت دادم چون تیره دوس دارم

روغنو اضافه میکنی

کمی روی گاز با روغن میمونه بعد شربت اضافه میشه و روی گاز انقدر باشربت هم میزنید تا منسجم بشه

شربتم ‌که شکر و آب و گلاب و هل من ریختم ، روی گاز گذاشتم شکر حل شد.