2733
2734

با جاریم خیلی صمیمیم با هم دوستیم...من شوهرم خیلی اذیتم کرده امشب داشتم می پرسیدم ک چیکار کنم یکم ادم بشه گفت ک مشکلت اینه شوهرت ترس از دست دادنتو نداره خودمم میدونستم دوسم داره ولی نمیدونم چرا اینجوریم دلم باهاش صاف نمیشه 

میشه واسه نینیم یه صلوات بفرستین ممنونم

نکته اول و مهم ترین نکته با جاریت دردو دل گله شکایت حرف غیبت نکن حتیییییی اون فرشته باشه حتیییی صمیمی باشین 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

اخلاق شوهرمم عین‌پدرشوهرمه هنوز ک هنوز با لینک ۵۹ سالشه عین یک می مونه اخلاقش لعنتی همش جلو همه ب مادرشوهرم گفت تا زن نگیرم سرت خاک توسر 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نکته اول و مهم ترین نکته با جاریت دردو دل گله شکایت حرف غیبت نکن حتیییییی اون فرشته باشه حتیییی صمیم ...

آخه اونم پیش من میگه یه جیزاییو

آخه اونم پیش من میگه یه جیزاییو

خب بگه تو جواب حرفاش سکوت کن بحثو عوض کن نه بذار اون حرف بزنه ن تو حرف بزن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
دوستان جاریمم خودش پیش من خیلی حرف میزنه بحث اون نیست

عزیزم الان حرفای ما برات مهم نیس چندسال دیگ خودت متوجه میشی کم کم