2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام خداروشکر وضعیتش چطوره؟  من خودمم کم شنوام سمعکش چطوریه؟

سلام

خدارو شکر الان ی ساله سمعک میزنه حرف زدنش عادی شده🤩🤩

سمعکش مارک یونیترون هر دو گوش

بعضی وقتا که تلویزیون میبینه یا مهمونیم میزنم بقیه وقتا مشکلی نداره و میشنوه

فقط تازه بردمش گوششو شست و شو داد دکتر. گفت چون سمعک میزنه جرم میگیره طبیعیه

راستش من از مدرسه رفتنش میترسم امسال میره پیش دبستانی نگرانم بچه ها جیغ بزنن خیلی اذیت میشه ی بار پسر عمش کرد خیلی اذیت شد

سلام خدارو شکر الان ی ساله سمعک میزنه حرف زدنش عادی شده🤩🤩 سمعکش مارک یونیترون هر دو گوش بعضی وق ...

سلام عزیزم خوبی؟ خواهرزاده من ۷ سالشه چون نمیتونست درست حرف بزنه بردنش دکتر و گفته گوشش مشکل داره باید هردوش سمعک بزاره 

دختر شما هم نمیتونست قبل سمعک خوب صحبت کنه؟ بعدش کامل خوب شد؟ سمعک رو باید تا کی بزارن؟ امیدی هست بعد یه مدت خوب بشن و دیگه بهش نیاز نباشه؟ 

توروخدا اگه میتونید راهنماییم کنید خیلی ناراحتم 

اجرتون با خدا

سلام عزیزم خوبی؟ خواهرزاده من ۷ سالشه چون نمیتونست درست حرف بزنه بردنش دکتر و گفته گوشش مشکل داره با ...

سلام گلم

بله قبل سمعک مشکل تکلم داشت، حرف میزد واضح نبود یا صدای تلفن نمیشنید

الان ۱ سال و نیمه سمعک میزنه حرف زدنش بهتر شده

متاسفانه امید به بهبود نیست

ولی هنوزم مشکل داره حرف زدنش کلمات جدید باید براش هجی بشه وگرنه درست تلفظ نمیتونه بکنه

2738
سلام گلم بله قبل سمعک مشکل تکلم داشت، حرف میزد واضح نبود یا صدای تلفن نمیشنید الان ۱ سال و نیمه سم ...

ممنون که جواب دادین 

ان شاءالله که خدا خودش کمکشون کنه

شما همه ی فامیل فهمیدن که دخترتون سمعک میزنه؟ یعنی منظورم اینه معلومه که پشت گوششون هس؟

ما هم خیلی غصه میخوریم آخه واقعا گناه دارن تو این سن سمعکی بشن😭😭

ولی کار خداست چه میشه کرد؟

بازم ممنون از لطفت عزیزم

ممنون که جواب دادین  ان شاءالله که خدا خودش کمکشون کنه شما همه ی فامیل فهمیدن که دخترتون سمعک ...

تو این مدت که سمعک زده کرونا بود مهمونی نرفتیم

خیلی نزدیکامون ولی میدونن عمه دایی عمو اینا میدونن

ولی قصد قایم کردنشو ندارم نمیخوام ضعف بدونه 

رفتم پیش معلمش گفتم اگه باتری سمعک تموم بشه خودش میتونه عوض کنه فقط نظارت کن گفت باشه میبرمش ی اتاق دیگه گفتم نه اصلا نه دخترم نه من از این موضوع خجالت نمیکشیم که قایم کنیم همون سرجای خودش عوض کنه فقط شما نگاه کن 

سلام دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدین علت کم شنوایی دخترتون چی بوده ممنون میشم اگه جواب بدین

علت ۱۰۰ در ۱۰۰ که مشخص نیست، اولا من و همسرم فامیلیم و احتمال ژنتیکی بودن هم هست، ولی متاسفانه کم شنوایی ژنتیکی با آزمایش هم قابل تشخیص نیست

دوما دخترم حین زایمان سزارین شدیدا خون از دست داد چون جفت سر راهی بود، ۲۰ روزه بود که زردیش خوب نمیشد آزمایش دادیم شدیدا کم خون بود و گفتن علت خوب نشدن زردیش هم کم خونیه، پس براش خون تزریق کردن و ی هفته تو بخش مراقبت های ویژه بستری شد، ماجرا از این جا شروع میشه که طبق گزارشات ۴۰ درصد نوزادانی که تو بخش مراقبت های ویژه بستری میشن کم شنوایی میگیرن

حالا نمیدونیم علت ۱۰۰ درصد چیه ولی احتمال زیاد از بستری شدنش بوده

2706