2737
2734
عنوان

باردارا مامانا بیاید

54 بازدید | 8 پست

هفته ۳۶ پنج روز هستم شکمم قبلا تیز بود تقریبا از زیر معده برامده شده بود الان خالی شده اومده پایین دوسه روزهه امشب یکی گفت سرمعده ات خالی شده احتمال داره زود زایمان کنی راسته همچین چیزی ؟

به هیچ کس تو دنیا تکیه نکن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل شما بودم هی گفتن شکمت پایین الانم ۳۸ هفتمه یکشنبه سز میشم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2728
گلی من دو تا بچه دارم از ۳۶هفته شکمم پایین اومد هر دو رو سزارین کردم پایان ۳۸هفته  اون کسی که ...

اخی خیلی رفتم تو فکر اخه خودمو اماده کردم برای ۳۸ هفته به بعد 

اخی خیلی رفتم تو فکر اخه خودمو اماده کردم برای ۳۸ هفته به بعد 

اصلا و ابدا فکر نداره

بخدا داری حرصم رو در میاری 

اگه طبیعی میخوای خو شروع کن پیاده روی اگه سزارین هستی هم لذت ببر از روز روزگارت

اصلا و ابدا فکر نداره بخدا داری حرصم رو در میاری  اگه طبیعی میخوای خو شروع کن پیاده روی اگه س ...

خخخ حرص تو رو چرا از ۵ ماهگی تقریبا هرشب پیاده روی دارم نی نیم یکم کم وزنه گفتم تا اون موقعه وزن میگیره نگرانم زودتر بیاد 

2738