2726

تاریخ زایمان طبیعیم ۹مهر 

به دکترم گفتم ۲۹ میشه بردارم گفت مانعی نداره فقط باس پارتی داشته باشم که دارم چون می خوام برم بیمارستان دولتی 

از اون ور وزن بچم کمه اگه ۲۹ نخوام میوفته ۵ مهر چون دکترم جمعه ها شیفتشه تو بیمارستان 

از یه سمتم میگن نیمه دومی بهتره برا مدرسه با هوش تر میشن 

یه هفته هم ۲۰۰ گرم اضافه میشه واقعا نمیدونم کدومو انتخاب کنم 

نظر شما چیه؟ 

بذار هر وقت خودش میاد بیاد 

دستکاریش نکن مرسی اه

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نیمه اول  ربطی به باهوشی نداره فقط عقب می افته برا مدرسه

حالا ما ک مثلا6سالگی رفتیم مدرسه تو چی جلو افتادیم😂😂😂😂😂

والا جون کندیم ارشد گرفتیم کار نیست باید به شغل مقدس خامه داری بپردازیم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
حالا ما ک مثلا6سالگی رفتیم مدرسه تو چی جلو افتادیم😂😂😂😂😂 والا جون کندیم ارشد گرفتیم کار نیست با ...

خانه داری

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
دوم بشه چیه میخوای زود بفرستیش مدرسه بزار طبیعی توی رحم تو رشد کنه نه خدایی نکرده ببرنش زیر دستگاه ...

والا ۲۹ هم تاریخ خود سزارینم هست ۳۸ هفته و ۵ روز ولی انگار نیمه دوم بشه بهتر میترسم دردم بگیره تا ۵

واقعا؟

آره والا . الان پیش دبستانی ۱ باید بره. اگه آخر شهریور بود باید پیش ۲ می‌رفت. ولی اینجوری هم بیشتر یاد میگیره هم رشدش بهتر میشه می‌تونه از پس خودش بهتر بربیاد. هنوز فک میکنم برای مدرسه رفتنش زود باشه . واقعا راضی ام که نیمه اولی نشد

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2706