2733
2734
عنوان

نمیدونم کی بهش گفته صداش قشنگه

220 بازدید | 17 پست

یک ربع داره پشت بلندگو میخونه

با اون صداش....

بچم خوابه مگه ول میکنه

کاش لااقل صداش خوب بود

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 

ولی بعضی از مداحا خیلی خوب میخونن

امشب یکی داشت لری میخوند

رفتم تو بالکن نشستم که گوش بدم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
ولی بعضی از مداحا خیلی خوب میخونن امشب یکی داشت لری میخوند رفتم تو بالکن نشستم که گوش بدم

آره بعضیاشون خوبن

این یکی نمیدونم کی مشوقش بوده

اصلا صدا نداره😂

وای منم چند سال پیش بچم کوچیک بود و مریض که بزور خوابونده بودنش هیئت نزدیک خونمون بود تا یک شب بلندگو بالا بود دخترم همش از خواب میپرید .منم زنگ زدم ۱۱۰ گفتم آخه این چ وضعشه بیاین ب اینا ی تذکر بدین منم اهل بیتو دوس دارم ولی خود امام حسین هم راضی نیس با این بلندگوها تا نصف شب مردمو بدخواب کنن .مردم بچه دارن مریض دارن خلاصه یه دقه نشد گشتشون اومد صداشونو برید 

وای منم چند سال پیش بچم کوچیک بود و مریض که بروز خوابونده بودنش هیئت نزدیک خونمون بود تا یک شب بلندگ ...

عه چه خوب گفتی

منم اگه ادامه بده حتما زنگ میزنم

الان یکی بود می‌گفت دیجی عروسی هم بود اینجوری میگفتی😂😂😂

کاش اینجا بودن تا بفهمن

دیجی عروسی کجا این صدا قشنگ کجااا😂😂

ما برای دیجی عروسی هم میخواستیم زنگ بزنیم ۱۱۰... مزاحمت مزاحمته دیگه فرق نداره...والا تو محله شلوغ ما که هر کی خونشونو کوبیده ۲۰ واحدی درآورده تو پارکینگ دیجی آورده بودن 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706