2726
عنوان

☹☹☹میشه بیاین

218 بازدید | 28 پست

سلام . 

بچه ها کسی بوده بخیه سزارینش یه کوچولو باز باشه و بعد جوش بخوره. میشه بگین چکار کردین و چقد طول کشیده .. 

من ۳۵ روزه سزارین کردم . بخیه جذبی.. یک هفتس متوجه شدم گوشه بخیم یک میل بازه و خون آبه میاد . دکتر ک نشون دادم گفت مهم نیس فقط خشک نگهش دار .. ☹☹روحیم داغوونه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

آره من عسل بزن چند شب... من زدم خوب شد

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

اگه مهم بود که دکتر میگفت گاز بزار روش اگه نگرانی برو جای دیگه نشون بده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من عسل بزن چند شب... من زدم خوب شد

عسل مرغوب یا فرق نمیکنه؟

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2728
اگه مهم بود که دکتر میگفت گاز بزار روش اگه نگرانی برو جای دیگه نشون بده

نمیدونم . کلا دکترای اینجا ریلکسن . فقط میگن خوبه ☹

سلام عزیزم خوبی

به سلامتی نی نی دنیا اومد؟؟

خداروشکر.اسمش رو چی گذاشتی عزیزم

خودت چطوری

همه چی خوبه؟؟

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
سلام عزیزم خوبی به سلامتی نی نی دنیا اومد؟؟ خداروشکر.اسمش رو چی گذاشتی عزیزم خودت چطوری همه چی خ ...

سلام عزیز دلم . اررررره خدارو شکر دخترم دهم مرداد دنیا اومد 😍😍😍اسمشم گذاشتم اَفرا 

راستش انقد تنهایی کشیدم و حساب کن از همون توی بیمارستان بدون همراه بودم .. گوشه ی بخیم باز شد. امروز ب یه دکتر دیگه نشون دادم بهم انتی بیوتیک و پماد داد ک عفونت نکنه جوش بخوره . تو خوبی دوستم؟ 

سلام عزیز دلم . اررررره خدارو شکر دخترم دهم مرداد دنیا اومد 😍😍😍اسمشم گذاشتم اَفرا  راستش ان ...

خدا روشکر.آخی عزیزم چه اسم قشنگی نامدار باشه معنیش چیه؟؟

پس مامانت مگه ایرانه؟؟

این روزا می گذره گلم به امید خدا بخیه ات جوش میخوره خودتم سریع اوکی میشی مامان قوی 

خیلی خوشحال شدم نی نی به سلامتی دنیا اومد این مشکلای بعد زایمان که نمک زایمان هست

منم خوبم شکر خدا

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
خدا روشکر.آخی عزیزم چه اسم قشنگی نامدار باشه معنیش چیه؟؟ پس مامانت مگه ایرانه؟؟ این روزا می گذره گ ...

عززیزمی مررسی همچنین خدافرشتتو حفظ کنه برات .معنی اسمش هم صفات درخت افراست ‌ ی جا هم زده بود یعنی ستایش .. به اسم اهورا هم میومد و تلفظش اینجا راحت بود گذاشتم 

اره مامانم ایرانه .تنهام اینجا. انشالله مررسی فدات شم .انقد میترسم جوش نخوره . زود خوب شم فقط. ♥️♥️♥️

عززیزمی مررسی همچنین خدافرشتتو حفظ کنه برات .معنی اسمش هم صفات درخت افراست ‌ ی جا هم زده بود یعنی ست ...

فدات 

جفت گلات عاقبت بخیر بشن 

چه معنی قشنگی مثل اسمش قشنگه

اشکال نداره گلم این روزا میگذره جوش میخوره خیالت راحت شاید زمان ببره ولی جوش میخوره وقتی بهت دارو داده که دیگه مشکلی نداره دوست خوبم

همیشه شاد باشی گلی

فدات  جفت گلات عاقبت بخیر بشن  چه معنی قشنگی مثل اسمش قشنگه اشکال نداره گلم این روزا می ...

عززیزدلمی مهربون دوست داشتنی . مررسی که همیشه تاپیکای منو میبینی و به یادمی. اما من نمیبینم مال تورو🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈انشالله خدا بهت یه دختر زیباو سالم بده .فدای تو . انشالله 😘😘😘😘

عززیزدلمی مهربون دوست داشتنی . مررسی که همیشه تاپیکای منو میبینی و به یادمی. اما من نمیبینم مال تورو ...

عزیزمی اشکال نداره دیشب گفتم یه سر بزنم به تاپیکات ببینم چه خبره

قربونت برم گلی

الهی امین

شبت بخیر ندا جونم

عزیزمی اشکال نداره دیشب گفتم یه سر بزنم به تاپیکات ببینم چه خبره قربونت برم گلی الهی امین شبت بخی ...

مهربون خوش قلب . مرسی شبت بخیر عزیز دلم 😚

سلام ببخشید شما آبله مرغون داشتید برای چی نمونه گرفتند ازش؟

سلام عزیزم نمونه با گوش پاک کن از مایع داخل جوش گرفتن فک کنم میخواستن شدت عفونت و بررسی کنن.اما بهم گفتن چون بدنم تو بچگی ابله خفیف گرفته انتی بادی داره و به بچه اسیب نمیرسونه .

خدارو شکر دخترم هیییچ مشکلی نداشت دنیا اومد

2706