2737
2734
عنوان

دارم میمیرم از گلو درد خدااااااا

109 بازدید | 10 پست

دکتر رفتم پنی سیلین ۱۲۰۰ هم زدم انگار نه انگار گلوم خیلی درد میکنه.با بجه کوچیک پیرم درومده دارو هم بجز دیفن هیچی نداد چون شیر میدم گفت همونم قرقره کن تف کن

کلافم

شگا چی امتحان کردین جواب داده؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

جعفریو تو شیربجوشون ابشو بخور و اب الوورامونایی که شیشش سبزه از داروخونه بگیربخور ویتامین ث جوشان بخور

بچه ها لطفا برای بخشیده شدن گناهام و حاجت رواییم یه صلوات بفرستین التماس دعا

شیر داغ با عسل 

اما عسل زیاد باشه

خیلی کمک میکنه راه گلو رو باز میکنه

آب نمک غلیظ هم درست کن بریز توی بینی 

اولش می سوزه اما اثرش فوق العاده است 

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویتامین سی بخور

مثل نارنگی،لیمو،آبلیمو

شربت تیمکس هم فک نکنم تو شیردهی مشکلی داشته باشه 

چون ازعصاره آویشنه

ولی من با ویتامین سی سریع خوب میشم

مثلا سوپ میپزم توش آبلیمو میریزم خوب میشم

اتفاقا همین دیروز صب شدید گلودرد داشتم امروز همسرم نارنگی خرید دو تا خوردم خیلی بهترم الان

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2731
سلام آب نمک غلیظ غرغره کنین

باشه عزیزم حتما

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2738
عزیزم این‌ امتحان کن برامن که صد درص  جواب داد.تو آب نمک و آبلیمو بریز و قرقره کن.آبش زیاد نباس ...

ممنونم عزیزم الان میرم انجتم میدم

میتونی زنجبیل رو خورد کنی و بزاری ۲۰ دقه جوش بخوره‌.بعد ابشو جدا کن.توش یکمی ابلیمو و عسل بریز به همراه پودر ژلاتین.بزار مثل ژله تو یخچال ببنده.بعد یه تیکه کوچیک از ژله رو بخور.خوبه خوب میشی

دنیای من تویه نفر خلاصه میشهA♡F