2726
عنوان

جشن دارم امروز چ جشنی😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3260 بازدید | 330 پست
خدارررروشکککککررررر ب حق همین شبا نصیبه مایی ک داریم میخونیم اونای ک دلشون میخواد نی نی

ان شالله از خدا میخوام دامن هرکی که منتظره سبز بشه

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به حق شیرخواره کربلا دوتاشون سالم بیان بغلت امشب دو تا شمع به نیت علی اصغر روشن کن

نمیتونم جایی برم استراحت مطلقم شوهرمم گفت امروزو بیا باهم بریم هیئت نتونستم از کمر درد برم بخدا

میشه توخونه روشن کنم؟

استار جان انشاالله ب خوشی سلامتی بیان بغلت عزیزم.

منم با این حال خوبت دعا کن.انتظار ۹ ساله م تموم بشه ...

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
استار جان انشاالله ب خوشی سلامتی بیان بغلت عزیزم. منم با این حال خوبت دعا کن.انتظار ۹ ساله م تموم ب ...

ان شالله بحق این ایام دامنت سبز بشه

به حق شیرخواره کربلا دوتاشون سالم بیان بغلت امشب دو تا شمع به نیت علی اصغر روشن کن

امشب شب شهادت حضرت علی اصغره؟ 

میشه منم ب نیت حاجتم روشن کنم؟ حاجت میده 😔؟ دلم سالهاس بچه میخواد.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
کلمه اش هم درست نیست. بگو شکر. یا یه همچین چیزی. خدا قهرش میگیره.

خواهر‌ من منکه کاری نکردم الان تو حال میدونستی وقتی بم گفتن بچت عقب مونده ذهنیه میدونی ۲۰روز تاجوابش بیار چی کشیدم توروخدا اعصابمو بهم نریز خودم بهتر میتونم تشخیص بدم چکار کنم مرسی از راهنماییت

الهي بگردم عزيزدلمممم

خدارشكررر

ديدي گفتم با خنده و شادي مياي تاپيك ميزني خبرمون ميكني كه سالمه و نتيجه ازمايش خووب بوده😍😍😍😍😍😍😍😍😍

خيلللي خوشحال شدم عشقم انشالله فرشته هاي نازت بيان بغلت زووودتر عكساشونو برامون بزاري يكم براشون ذوق كنيم❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

با اين خبر خووب خوووبت شادي هاي امروزم تكميل شد😘😘😘😘😘😘😘🎉🎉🎉🎉🎉🎉

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کلمه اش هم درست نیست. بگو شکر. یا یه همچین چیزی. خدا قهرش میگیره.

اوووووه بابا چ سختش میکنید.بخدا خود خدا اینقد سختگیر نیست .بنده خدا دلت شاده، امشب براش شب خوبیه،چرا ناراحتش میکنید.کاشکی خودتونم اینقد ک ادعا دارید اهل مراعات باشید.

الهي بگردم عزيزدلمممم خدارشكررر ديدي گفتم با خنده و شادي مياي تاپيك ميزني خبرمون ميكني كه سالمه و ...

مرسی عزیزم فدات نازنین وقتی این بم گفت سالمن گریه میکردم دکتر ازمایشگاه بم گفت دیگه چرا گریه میکنی از خوشحالی نمیدونستم چکار کنم مستقیم رفتیم یه گونی برنج خریدیم دادیم فقیر 

الانم گریم گرفت😭😭😂😂😂😂😂😂😭😭😭

2706