1421
1389
عنوان

لوازم تحریر بچه هاتون+عکسسس

315 بازدید | 19 پست

بیاید عکس بدید ببینم برا بچه هاتون چیا خریدید😍😍😍

محصل های سایت هم بزارن 

من عاشق دیدن لوازم تحریرم

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

من كه هيچچچچچى نخريدم هنوز

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
دانشجوام فعلا کیف خریدم و کفش و یه کلاسور. 

ببینم خو😍

میشه برام حمد بخونی یا صلوات بفرستی؟ حاجت دارم❤ من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
1432

من فعلا کتاب و مانتو شلوار گرفتم 

این یکشنبه میرم خرید کیف و لوازم التحریر☺

نی نی سایتی ها بهترین‌دوستان من هستند😘بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازین با تشکر "قسمت" 
دانشجوام و یاد اونوقتا افتادم که چقد ذوق داشتیم بریم لوازم تحریر بخریم یادش بخیر

وای منم دلم پاک کن رنگی رنگی جامدادی و... میخواد زشته تو دانشگاه خو😭

1427
من برای بچه هام مانتو و لوازم گرفتم همه چییی..شد یه تومن حوصله ندلرم عکس بزارم😀

بزار دل منو شاد کن ذوق کنم😭

وای منم دلم پاک کن رنگی رنگی جامدادی و... میخواد زشته تو دانشگاه خو😭

دقیقا 

ازون پاک کنا که بوی خوب میداد دلمون میرفت بخوریمشون😂

روزی که چشمان تو سهم چشم من باشد، غم میتواند از وجودم دست بردارد💜
1331